Nazywam się Adam i mam 36 lat. Mam dwie urocze córki. Niedawno moja żona i ja zostawiliśmy dzieci na weekend teściowej. Moja starsza córka ma 6 lat, a młodsza 4.

Nieczęsto zostawiamy dzieci z krewnymi. W końcu naprawdę chcieliśmy mieć dzieci. A kiedy urodziły się dziewczynki, byliśmy bardzo szczęśliwi. Dlatego jesteśmy całkowicie oddani dzieciom.

W ten weekend mieliśmy pilne sprawy. Nasze nianie były zajęte, i mieli dzień wolny. Dlatego zdecydowaliśmy się zostawić dzieci teściowej. Kiedy zabraliśmy dziewczyny, byliśmy w szoku.

Nasze dziewczynki mają harmonogram dnia. Różne sekcje sportowe, czas snu i główne dieta.Wszystko zmieniło się po tym weekendzie.

Początkowo babcia zdecydowała, że ​​dzieci nie potrzebują zajęć. Dała dziewczynkom jedzenie, którego nie powinni byli jeść. Chociaż przynieśliśmy gotowe posiłki i poprosiliśmy o zrobienie wszystkiego, co było potrzebne. Ale to tylko połowa problemu.

Teściowa próbowała obrócić dzieci przeciwko mnie. Powiedziała, że ciągle jestem w pracy. A dziewczynki dorastają bez taty. Poprosiła, aby powiedzieli mi, że byłoby lepiej, gdyby z nią zamieszkali. "Mama i tata pracują."

W rezultacie było to dla nas trudne. Moja żona i ja musieliśmy wyjaśnić dzieciom, że je kochamy. I że pracujemy na ich przyszłość.

Nigdy więcej nie zostawię moich dzieci z babcią.

O tym się mówi: Caritas Polska ogłosił kolejny cud. W jednym z polskich miast, w środku nocy ocalono maleńką dziewczynkę

Zerknij: Był emerytowanym policjantem i żył samotnie. Pewnego dnia przyłapał pod swoimi drzwiami złodzieja