Jak podaje portal "Polska Times", data urodzenia może powiedzieć o nas znacznie więcej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Numerologia pozwala odkryć, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Wystarczy poznać przypisaną do nas liczbę, żeby dowiedzieć się jakie cechy dominują w naszej osobowości i jaka przyszłość nas czeka.

Liczba drogi życia: jak ją wyliczyć?

Chcąc poznać odpowiedzi na to, jaki los nas czeka należy obliczyć liczbę drogi życia. Jej wyliczenie jest niezwykle proste. Wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia. Należy to robić tak długo, aż uzyskamy wynik jednocyfrowy.

Dla osoby urodzonej 29 października 1987 roku działanie to wygląda następująco: 2+9+1+0+1+9+8+7= 37, 3+7=10, 1+0=1. Oznacza to, że osoba urodzona tego dnia jest numerologiczną jedynką.

Numerologiczna 1

Tym, co charakteryzuje numerologiczne jedynki jest ambicja, duże wymagania, zarówno wobec siebie, jak i wobec innych, a także wyjątkowa kreatywność. To urodzeni liderzy, którzy odnoszą w życiu sukcesy i piastują wysokie urzędy i stanowiska. Z trudem przychodzi im jednak zniesienie porażki.

Jedynki powinny w pierwszej kolejności postawić na rozwój swojej kariery, odkładając na później założenie rodziny. W tej drugiej roli dobrze mogą sprawdzić się w dojrzalszym wieku, kiedy zrealizują się w pracy.

Jedynka/Pixabay

Numerologiczna 2

Dwójki cenione są przez innych za wyjątkowo dobre serce. Cechuje je wrażliwość i empatia. Ich podejście jest bardziej emocjonale niż logiczne, przez co niezwykle łatwo dają sobą manipulować.

W ich naturze leży troska o rodzinę i przyjaciół, dlatego warto żeby dwójki skoncentrowały się właśnie na tym aspekcie swojego życia. Nieszczególnie nadają się do roli szefów i liderów, znacznie lepiej czują się jako podwładni.

Numerologiczna 3

Trójki są niezwykle aktywne. Uwielbiają przebywać w ruchu i po prostu roznosi je energia. Ich głowa jest zawsze pełna pomysłów. Cechuje je ogromna wszechstronność, co pozwala im na osiągnięcie sukcesu w wielu różnych dziedzinach.

Niestety lęk i obawy mogą skutecznie zniweczyć tkwiący w nich potencjał. Dlatego nie powinny im ulegać.

Numerologiczna 4

Czwórki idealnie sprawdzają się jako pracownicy, przyjaciele i partnerzy. Można na nie liczyć w każdej sytuacji i powierzyć im nawet największe tajemnice - są u nich bezpieczne. Do tego są pracowite.

Rodzinę zwykle stawiają na pierwszym miejscu, choć potrafią angażować się także w inne aspekty swojego życia. Numerologiczne czwórki powinny popracować jednak nad odwagą w próbowaniu nowych rzeczy.

Numerologiczna 5

Piątki łączą w sobie namiętność z inteligencją. Niezwykle cenią sobie wolność i nie lubią tkwić zbyt długo w jednym miejscu. Nic dziwnego, że tak dobrze czują się w podróży. Aby dobrze czuli się w pracy, musi się w niej dużo dziać.

Piątki mają problem z relacjami, niezbyt dobrze czują się w długoterminowych relacjach - zbyt mocne jest w nich poczucie wolności. Wolą gonić króliczka niż faktycznie go złapać.

Numerologiczna 6

Szóstki są niezwykle odpowiedzialne i zawsze wywiązują się z powierzonych im zadań, niezależnie od tego ile ich to będzie kosztować. Choć na pozór twardo stąpa po ziemi, nie brakuje mu wrażliwości i niezbyt dobrze znosi samotność.

Szóstki miewają problemy z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza gdy targają nimi sprzeczne emocje. Bywają też krytyczne wobec innych.

Numerologiczna 7

Siódemki odbierane są jako wewnętrznie sprzeczne. Ludzie postrzegający ich jako samotników przeżywają spory szok, kiedy odkrywają, że potrafią być w centrum uwagę. Cechuje je umiejętność dystansowania się i podejmowania ostrożnych decyzji. Chcą wiedzieć i doświadczać, co pozwala im osiągać kolejne sukcesy.

Numerologiczna 8

Ósemki nie wszędzie mogą liczyć na sympatię, wszystko za sprawą swojej silnej osobowości. Cechuje je ambicja i wytrwałość, która pozwala im wiele osiągnąć, czasem bez zbędnego wysiłku. Niestety bywa oziębły i niespecjalnie zależy mu na dobrych relacjach z otoczeniem.

Astrologia/Pixabay

Numerologiczna 9

Dziewiątki uwielbiają pomagać innym. Są idealistami, którzy wierzą w wyższe dobro. Zależy imm nie tylko na własnym szczęściu, ale także o dobru innych. Zawsze są chętne do pomocy. Do nigdy nie oczekują niczego w zamian. Czasem jednak pozwalają wziąć górę niecierpliwości. Pogoń za bogactwem i sukcesami.

Jaką numerologiczną liczbą jesteś?

To też może cię zainteresować: Kolęda w maju? Proboszcz jednej z polskich parafii zaskoczył wiernych. Nie wszystkim jego pomysł przypadł do gustu. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W kolejce przede mną stała starsza pani. Kobieta ze smutkiem patrzyła na produkty i myślała z czego musi zrezygnować

O tym się mówi: Menager Krzysztofa Krawczyka ujawnił zaskakujące fakty. Czego od artysty oczekiwał Andrzej Lepper