Jak podaje portal "Super Express", wiele osób jest przekonanych, że z imienia wyczytać można wiele cech naszego charakteru, czy to, w jaki sposób podchodzimy do życia. Dotyczy to zarówno naszych zalet, jak i wad. Zwolennicy teorii, że imię może zdradzić prawdę o noszącej je osobie, wskazują, że mężczyźni noszący niektóre imiona nie nadają się na partnerów w związku. Sprawdź, których imion to dotyczy.

Imię prawdę ci powie?

Nie ma idelanych związków i nawet te najlepsze wymagają od obojga partnerów systematycznej pracy. I choć każdy z nas marzy o idealnej relacji z osobie, którą kochamy, to często nasze wyobrażenie o drugiej osobie mocno rozmija się z rzeczywistością. Część panów, podobnie jak i pań (choć nie o nich dziś mowa), nie odnajduje się w związkach.

Mężczyzna/Pixabay

Niektóre osoby nie potrafią odnaleźć się w związku i nawet jeśli historia miłosna zaczyna się szczęśliwie, to jej koniec jest raczej tragiczny. Zwolennicy teorii mówiących, że z imienia można wyczytać kim jest nosząca je osoba, stworzyli ranking imion męskich, którzy nie sprawdzą się w roli mężów. Ich zdaniem lepiej unikać stawania z nimi przed ołtarzem.

Mężczyźni o tych imionach nie będą najlepszymi kandydatami na męża

Bartoszowi przypisuje się skłonność do dramatyzowania. Ponad to, panowie noszący to imię są wyjątkowo zaborczy i skupiają się przede wszystkim na sobie, jakby świat kręcił się tylko wokół nich.

Mężczyzna/Pixabay

Noszący imię Damian są despotyczni i zaborczy. Trudny charakter sprawia, że budowanie z nimi relacji jest niezwykle żmudną i niekończącą się pracą. Kobietę traktuje jak dodatek, a nie jak równą sobie partnerkę.

Mikołaj charakteryzuje się niezwykłą powściągliwością w mówieniu o uczuciach i ich okazywaniu. Jednocześnie jest wymagający względem partnerki. Będąc z nim, jego ukochana będzie musiała zrezygnować z własnych ambicji.

Zgadzacie się z tymi teoriami?

To też może cię zainteresować: Jeśli posiadasz pewne pieniądze jesteś prawdziwym szczęściarzem. Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj. Mogą być sporo warte

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świadczenie emerytalne niższe nawet o kilkaset złotych? Należy dobrze przemyśleć decyzję o przejściu na emeryturę. O co chodzi

O tym się mówi: Św. pamięci Krzysztof Krawczyk wspomniał kiedyś, jakiego miejsca spoczynku by chciał. Żona zadba o wszystkie szczegóły