Osiemnastoletnia Amber Smith uważała, że ma poważny problem z jelitami, kiedy pewnego dnia poszła pod prysznic. Każdy choć raz w życiu przeszedł problem jelitowy, podczas którego ma się wrażenie silnej potrzeby skorzystania z ubikacji... Osiemnastolatka nie miała pojęcia, co ją czeka za chwilę.

Nie miała pojęcia, co jej dolega

Młoda kobieta nie była przygotowana na to, co wydarzyło się później - narodziny jej dziecka. „Kiedy brałam prysznic, poczułam bardzo silne napięcie w brzuchu, a przez następną sekundę wszędzie wypływała woda i krzyczałam” - powiedziała.

Narzeczony spojrzał na dół i zobaczył głowę, więc para już wiedziała, o co chodzi. Młoda mama mówi, że „nie miała pojęcia”, że jest w ciąży. „Wydawało się, że to kolejne dziewięć miesięcy, tak jak zawsze miałam nieregularne miesiączki, więc nic nie wydawało się niezwykłe” - powiedziała.

Sądziła, że nieznaczny przyrost masy ciała jest wynikiem zbyt obfitych posiłków

Pod koniec miała tylko niewielki przyrost masy ciała, więc pomyślała, że po prostu za dużo je. Jej narzeczony mówi, że myślał, że Amber coś sobie złamała, kiedy usłyszał jej krzyk. Pobiegł do łazienki, by pomóc ukochanej i zobaczył coś, czego się nie spodziewał - wystającą już głowę swojego synka!

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a wezwane pogotowie szybko dotarło do zaskoczonych rodziców. Cała trójka otrzymuje ogromne wsparcie od rodzin. Chłopiec urodził się zdrowy i pięknie się rozwija. Szczęśliwi rodzice nazywają synka "cudownym dzieckiem".

YT

Co o tym sądzicie? Czy słyszeliście podobną historię?

O tym się mówi: Odszedł znany w świecie raperów artysta. Zagraniczne media wyjaśniające przyczynę nie są dostępne w Polsce. O co chodzi

Zerknij też tutaj: Andrzej Kosmala ostro o zachowaniu jednego z uczestników ostatniego pożegnania Krzysztofa Krawczyka. Wdowa bardzo to przeżyła. O co chodzi

Nie przegap też i tego: Pod jednym ze szpitali w Polsce odeszła kobieta. Rodzina jest przekonana, że nie otrzymała pomocy od personelu