Tabloidy wprost szaleją, gdy znanym osobom rodzi się dziecko. Jest to wydarzenie, które na jakiś czas dostarcza co róż to nowych pomysłuw na nagłówki.

Jacek Kurski się chwali córką: "Silny charakter odziedziczyła po ojcu"

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Eresz (@ereszoesz)

Jak donosi "Pomponik", osoba z bliskiego otoczenia Jacka i Joanny Kurskich opowiedziała, jak dumny z córeczki tatuś Jacek Kurski rozdzielił między siebie, a żonę zalety dziecka, które tak od razu są widoczne.

Anna Klara Teodora przyszła na świat we wtorek, 30 marca bieżącego roku. Szczęśliwy tatuś Jacek Kurski od razu, zaraz po urodzeniu się córki dostrzegł w niej cechy, jaki odziedziczyła po swoich rodzicach. W dość kontrowersyjny jak na gust feministek sposób rozdzielił zalety córki między siebia i żonę Joannę.

Jak zauważył prezes Telewizji Polskiej, dzisiaj jest Święto Zwiastowania Pańskiego, co napawa go dumą, gdyż w tym właśnie dniu przyszła na świat jego córka Anna Klara Teodora Kurska. Jedna z użytkowniczek Twittera postanowiła wypomnieć Jackowi Kurskiemu niekatolickie życie, gdyż ślubował przed ołtarzem niecałe 36 tygodni temu, a ciąża u człowieka powinna trwać około 40 tygodni.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Przyczyna powstania białej piany podczas smażenia panierowanego kurczaka zaskakuje. Nie użyjesz już dwa razy tego samego oleju

Zerknij: Prosty i bezpieczny patent na sprzątanie łazienki. Kobiety na całym świecie oszalały na ich punkcie