Nie da się ukryć, że Agnieszka Kotulanka pojawiała się w serialu "Klan" od samego początku, wcielając się w postać Krystyny Lubicz. Nie ma jej już z nami od trzech lat, a mimo to wciąż jest wspominana przez współpracowników z planu, oraz media.

Mimo choroby, na którą cierpiała aktorka, wciąż pisano dla niej scenariusze...

Drugi reżyser planu "Klan" Beata Kwapisz, opowiadała w programie "Mistrzowie Drugiego Planu" o meandrach pracy przy tej produkcji. Wspomniała też o Agnieszce Kotulance i trudnej współpracy z nią.

Okazuje się, że zmagająca się z chorobą alkoholową aktorka była trudną osobowością, która nie chciała od nikogo przyjąć pomocy. Według medialnych doniesień, Agnieszka Kotulanka straciła pracę w "Klanie", a konkretniej - jej postać Krystyna Lubicz została przez scenarzystów uśmiercona. Stało się to, zanim aktorka zmarła naprawdę...

Beata Kwapisz wspominała trudności wynikające ze współpracy z Agnieszką Kotulanką, a te fakty mogą zaskoczyć fanów serialu.

Cały czas chcieliśmy, żeby ona wróciła. Były pisane scenariusze, które później musieliśmy poprawiać. Jak ona zmarła, to już jej u nas w "Klanie" nie było. Agnieszka była trudną osobą we współpracy i trudno jej było pomóc. Szło ku dobremu.

Choroba alkoholowa zawładnęła życiem aktorki

Zaburzenia związane z używaniem alkoholu to choroba mózgu. Nadmierne spożycie dosłownie zmienia chemię mózgu, a wraz ze wzrostem tolerancji na alkohol osoba musi używać coraz więcej, aby odczuwać te same efekty, co dodatkowo szkodzi zarówno ciału, jak i mózgowi. Uzależnienie jest fizjologiczne, psychologiczne i może obejmować wszystko.

Jego szerszy wpływ może również mieć druzgocący wpływ na życie rodzinne. Przewlekłe nadużywanie alkoholu jest niezwykle szkodliwe dla ludzkiego organizmu i jest niezwykle częstą przyczyną zgonów, których można było uniknąć lub którym można było zapobiec. Powszechnie wiadomo, że mają szkodliwy wpływ na wątrobę, serce i mózg.


YouTube/Mistrzowie Drugiego Planu

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Najnowsze informacje o stanie zdrowia Lecha Wałęsy. Były prezydent jest już po zabiegu. Jak się czuje

Zerknij tutaj: Piotr Żyła odpowiedział na zarzuty jednego z niemieckich dziennikarzy. Fani sprtowca zachwyceni jego reakcją