Księżna Sussex przypomniała sobie wzruszający gest w wywiadzie z Oprah Winfrey, dodając, że królowa zawsze była dla niej „cudowna”. W szczególności przypomniała sobie słodki moment między nimi dwiema, kiedy królowa zaprosiła ją na wycieczkę pociągiem królewskim do Cheshire. Przypomniała sobie, jak obie wsiadły do samochodu między spotkaniami, a królowa zaoferowała swój koc Meghan, przykrywając nim także ją.

Pałac twierdzi, że Meghan kłamała u Oprah Winfrey podczas dwugodzinnego wywiadu

Meghan powiedziała Oprah: „Byłyśmy w samochodzie między spotkaniami, a ona miała koc, który leżał na jej kolanach, aby zapewnić ciepło. „I było chłodno, a ona powiedziała:„ Meghan, daj spokój ”i też położyła mi go na kolanach”.

Oprah odpowiedziała „miło”, a Meghan kontynuowała: „Prawda? Tylko chwile… i przypomniało mi się o mojej babci, która zawsze była ciepła, zachęcająca i naprawdę serdeczna ”.

W sieci pojawił się materiał filmowy z tego momentu. To wspólne zaręczyny, które odbyły się zaledwie miesiąc po królewskim weselu w 2018 roku, były znaczące, ponieważ minął rok, zanim królowa zaprosiła księżną Cambridge na spotkanie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez USA TODAY (@usatoday)

Kocyk zarzucony przez królową od niechcenia na kolana Meghan stał się obiektem sporów i zaprzeczeń? To mógł być jeden z niewielu miłych gestów, jakich Meghan doczekała się od kogokolwiek z królewskiego pałacu.

Królowa i Meghan wybrały się wówczas na nocną wycieczkę pociągiem królewskim i zostały przedstawione jako uśmiechnięte razem podczas ceremonii otwarcia nowego mostu Mersey Gateway.

Co o tym sądzicie? Czy pałac nadal może twierdzić, że Meghan kłamała?

O tym się mówi: Adam Małysz zostanie niebawem dziadkiem? Córka skoczka zdecydowała się zdradzić prawdę

Zerknij tutaj: Tajemnica Edyty Golec wyszła na jaw. Kobieta nie może poznać swojego męża? O co chodzi

Nie przegap: Babcia wyszła zaskoczona po tym, jak zobaczyła „zjawę” stojącego nad łóżkiem wnuczki. Uchwyciła obraz postaci z „rogiem na głowie i długimi pazurami”