Babcia mówi, że złapała „postać demona” stojącą nad łóżkiem jej wnuka zaledwie kilka dni po tym, jak słychać było, jak maluch rozmawia z czymś w środku nocy.

Demoniczna postać w dziecięcym pokoju

Mirror

Tory McKenzie ustawiła aktywowaną ruchem kamerę w pokoju dziecięcym w domu jej syna Ryana po tym, jak donosił, że jego dwuletnia córka Amber błagała „odejdź” po tym, jak została położona do łóżka.

41-latka po kilku dniach obejrzała materiał filmowy z pokoju i powiedziała, że ​​znalazła przerażające zdjęcie „postaci” stojącej kilkanaście centymetrów od Amber i jej siedmiomiesięcznego brata Michaela z „rogami na głowie i długimi pazurami”. Babcia powiedziała, że ​​próbowała pozbyć się z domu „złej obecności” przez spalanie olejów, ale twierdzi, że kiedy to robiła, szafki i zasłony były otwierane i zamykane, a muzyka zaczynała grać sama.

Mama piątki dzieci udostępniła zdjęcia na Facebooku w celu uzyskania porady i odpowiedziała na tych, którzy twierdzili, że to fałszerstwo, argumentując, że nie ma technicznych możliwości zmiany zdjęcia i po prostu chce „chronić swoją rodzinę”.

Inni użytkownicy odpowiedzieli, że zgadzają się, że postać na obrazku wyglądała „demonicznie” i ostrzegli jej syna, żeby się z tamtąd wyniósł.

Rodzina twierdzi, że wcześniej nagrywali „kule” latające po sypialni dzieci, ale w ostatnim wydarzeniu Ryan zamiast tylko obserwować, wprowadzał swoje dzieci do swojego pokoju.

Mirror

Tory z Las Vegas w stanie Nevada powiedziała: „To było tak szokujące, kiedy to zobaczyłam... Musiałam zrobić zbliżenie obrazu. Pierwszą rzeczą, jaką zobaczyłam, były rogi na jego głowie, więc od razu pomyślałam, że to diabeł lub demon.

Wiadome już jest, że podczas gdy kamery zarejestrowały zjawę, wszyscy domownicy spali.

Co o tym sądzicie? Czy przydadzą się egzorcyzmy?

O tym się mówi: Życzenia z okazji dnia kobiet złożone przez księży wywołały w sieci prawdziwą burzę. Reakcja była błyskawiczna

Zerknij: Alert dla Polaków. Aplikacja rządowa wysłała milionom obywateli ostrzegające powiadomienia. O co chodzi