Zjawiska paranormalne od wieków budzą bardzo duże zainteresowanie. Dotyczy to między innymi przepowiedni, istot pozaziemskich, duchów czy też innych wymiarów.

Jednym z niewyjaśnionych zjawisk są ślady lub rany na skórze, które powstają w nocy po czymś co wydaje się być zaledwie niespokojnym snem.

W wielu przypadkach ślady są identyczne u różnych ludzi, którzy nigdy się nie spotkali, ani nie mieli ze sobą nic wspólnego. Nie ma też dla nich logicznego wyjaśnienia.

„Coraz częściej w różnego rodzaju książkach czy sieci można odnaleźć ludzi, którzy wyznają, że od jakiegoś czasu budzą się z dziwnymi śladami na ciele i choć próbowali to wyjaśniać na różne sposoby, zupełnie nie widzą skąd się one biorą” – można usłyszeć w jednym z filmików na kanale Zjawiska Niewyjaśnione w serwisie YouTube.

ślady na skórze / YouTube: Zjawiska Niewyjaśnione
ślady na skórze / YouTube: Zjawiska Niewyjaśnione

Ślady na skórze dowodem na podróże astralne

Specjaliści w tym temacie przekonują, że jest to dowód na poruszanie się w innych światach astralnych. Tym samym to, co bierzemy za sen, może być podróżą w zupełnie inny wymiar.

Osoby, które mają tą możliwość, potrafią wiele rzeczy, w tym obserwowania wydarzeń w wymiarze astralnym samemu nie będąc widzialnym, a nawet cofania się w przeszłość.

Fizycznym śladem po takich doświadczeniach ma być jedynie dziwny znak na skórze, który przyjmuje nieraz formę okręgu z promieniami podobnego do słońca.

podróż astralna / YouTube: Zjawiska Niewyjaśnione
podróż astralna / YouTube: Zjawiska Niewyjaśnione

A czy Wy posiadacie taką wrażliwość na zjawiska paranormalne?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przepowiednie Notradamusa na najbliższą przyszłość nie napawają optymizmem. Znajdziemy w nich zapowiedź końca, a nawet zoombie

Jak informował portal „Życiepl”: Jasnowidz nie ma dla nas zbyt dobrych wieści. Krzysztof Jackowski zdradził czego możemy oczekiwać latem. Bardzo poważne słowa

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Marzena Rogalska odeszła z TVP a teraz namiesza w TVN? Zaskakujące doniesienia mówią, że może zastąpić znanego celebrytę na popularnym programie

Zobacz także: 11-letnia dziewczynka jest prawdziwą bohaterką. Uratowała swoją babcię z domu, który pochłonął ogień. Co się dokładnie wydarzyło