Jak podaje portal "Mirror", JoLee Barnes nie ukrywa, że jest jej miło, kiedy obcy ludzie myślą, że ona i jej córka są siostrami. Wielu z nich słysząc ile naprawdę ma lat, nie jest w stanie w to uwierzyć. Kobieta postanowiła zdradzić, jaki jest sekret jej młodego wyglądu. Jesteście ciekawi?

Sekret młodego wyglądu

Mama i córka często słyszą od nieznajomych, że wyglądają jak siostry. Tymczasem dzieli je 22 lata różnicy. JoLee Barnes z Kalifornii w USA i jej córka Arianna Chamberlain zdradziły, że ludzie są zdumieni słysząc, że mają do czynienia z matką i córką.

JoLee Barnes i Arianna/ mirror.co.uk
JoLee Barnes i Arianna/ mirror.co.uk
JoLee Barnes i Arianna/mirror.co.uk

Arianna zdradziła, że raz będąc w restauracji, grupka nieznajomych mężczyzn zaproponowała im, że zapłacą za ich posiłek może gdzieś razem wyskoczą. "Byli pewni, że jesteśmy siostrami" - powiedziała Arianna. Kiedy ludzie słyszą, że JoLee Barnes ma 52 lata są w prawdziwym szoku. Dowiedziawszy się, że Arianna jest jej o 22 lata młodszą córką, przecierają oczy ze zdumienia.

Arianna zaznaczyła, że pomimo upływających lat ludzie nadal mylnie postrzegają je jako rodzeństwo. "Uwielbiam to, że ludzie porównują nas do sióstr, ponieważ wiem, że w ten sposób będę się starzeć, więc gdy będę starsza, będę wyglądać równie wspaniale" - dodała, przyznając, że jej mama jest naturalnie piękna i nie musi się w ogóle starac, żeby wyglądać tak dobrze.

JoLee Barnes i Arianna/ mirror.co.uk
JoLee Barnes i Arianna/ mirror.co.uk
JoLee Barnes i Arianna/ mirror.co.uk

Pytana o sekret swojego wyglądu JoLee odpowiada, że receptą na to jest "radość, spokój i natura". Dodatkowo jeszcze olejek z dzikiej róży aplikowany na skórę tuż przed snem. Matka i córka często spędzają ze sobą czas i dobrze się dogadują.

JoLee widząc, jak przyjaciele córki się nią fascynują, starała się odsunąć na bok i pozwolić Ariannie błyszczeć.

Wy też mieliście wrażenie, że macie do czynienia z siostrami?

To też może cię zainteresować: Długo czekała, aż jej się oświadczy. Jednak gdy to w końcu zrobił, wpadła w histerię

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wrzuszające sceny podczas Gali Telekamer. Mikołaj Roznerski zdobył się na bardzo piękny gest. O co chodzi

O tym się mówi: Małżeństwo mając dwie córeczki, doczekało się kolejnych dzieci. Ich trojaczki okazały się bardzo wyjątkowe. O co chodzi