Nie ulega wątpliwości, że już od pierwszych odcinków pierwszego sezonu reality show "Sanatorium Miłości", bohaterowie programu i ich sercowe zmagania przyciągnęły przed telewizory mnóstwo widzów. Z każdym nowym sezonem oglądalność programu wzrasta, co jak wynika z ostatnich doniesień medialnych, nie przekłada się niestety na wyższe zarobki uczestników programu.

Nowy nabór ujawnił proponowane kwoty za udział w show

Od kiedy oglądalność i popularność programu wzrosła jeszcze bardziej, mozna by przypuszczać, że seniorzy biorący udział w show także mogą liczyć na wzrost zarobków, jak to się stało w przypadku gospodyni programu, Marty Manowskiej. "Pikio" podaje, że prowadzącej skoczyła wypłata za jeden odcinek z 8 tysięcy złotych na dziesięć tysięcy złotych.

Formularz zgłoszeniowy dostępny w Internecie zawiera wszelkie informacje dotyczące danych, jakie należy podać, oraz warunków, które należy spełnić, aby móc ubiegać się o miejsce w "Sanatorium Miłości". Na stronie jest też umieszczony regulamin dotyczący umowy podpisywanej z uczestnikami i wysokości wynagrodzenia za udział w programie.

Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom.

Okazuje się, że według nieoficjalnych danych, proponowana wypłata dla każdego z seniorów wynosi 1500 złotych na rękę, co może zdziwić niejednego widza.

Jednak należy pamiętać, że przez cały czas trwania nagrań, uczestnicy mają zakwaterowanie, wyzywienie, rozrywki, zabiegi rehabilitacyjne zupełnie nieodpłatnie, a poza tym stają się osobami medialnymi, co otwiera im wrota do ewentualnych propozycji w show-biznesie!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dodatkowe pieniądze zostały przesłane na konta Polaków. Kto mógł liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki

Zerknij: Zgodnie z radą szefa kuchni mój piec jest teraz czysty. Nie używam już drogich środków do czyszczenia pieców

Nie przegap: Mój syn wkrótce będzie miał ślub. Nie zaprosił mnie. A teraz decyduję, co dalej robić