Pojawił się niesamowity film, pokazujący moment, w którym dwie małe dziewczynki biegną i krzyczą z przerażenia po tym, jak zobaczyły coś, czego kamera nie wykryła.

Dzieci widzą więcej...

Film przesłany na YouTube pokazuje dwie dziewczynki jedzące przy małym plastikowym stoliku. Kiedy dziewczynka siedząca twarzą do zaciemnionej kuchni zaczyna próbować wyjrzeć za róg i wydawać odgłosy niepokoju, mówi: „To mnie wystraszyło”, jak mówi jej mama podczas filmowania: „Właśnie wyłączyłam światło”, ale nadal patrzy ponad przyjaciółką, patrzy na pozornie puste pomieszczenie z tyłu. Jej koleżanka głośno się śmieje i próbuje podzielić się nią z odgłosami, a kiedy mama pyta, czego się boi, dziewczynka wyskakuje zza stolika i krzycząc zalewa się łzami.

Następnie szybko przybiega do dorosłej osoby z wyraźnym dyskomfortem, a jej przyjaciółka nadal śmieje się z niej przy stole. Następnie druga dziewczynka odwraca się i wpatruje się w kuchnię przez kilka sekund w ciszy, po czym wydaje przerażający krzyk, odpychając stół i biegając, by dołączyć do pozostałych zalewając się łzami.

Obie dziewczyny nadal płaczą i krzyczą, gdy kamera kieruje się w stronę pustej kuchni, przez co niejasne jest, co sprowokowało je do ucieczki ze strachu. Klip miał ponad milion wyświetleń i nosił tytuł: „Dziewczyny widzą ducha i uciekają”, dodając w opisie: „Dziewczyna naśmiewa się z przyjaciółki, że się boi i płacze, dopóki sama tego nie zobaczy ...”

To przerażenie u obu dziewczynek jest autentyczne i budzi dreszcz na całym ciele...

Co to mogło być? Dlaczego z wiekiem przemija w nas zdolność do widzenia duchów i zjaw? Jak sądzicie?

O tym się mówi: Wychodzą na jaw kolejne fakty odnośnie wywiadu Meghan Markle u Oprah Winfrey. To coś, czego nie zobaczy się w telewizji

Zerknij też tutaj: Prześladowana 16-latka obawiała się pójść na bal maturalny. To, co zrobili dla niej obcy ludzie porusza

Nie przegap też tego: Naczynie nabyte na wyprzedaży okazało się czymś więcej. Ogromne zaskoczenie