Aby uczcić tę okazję, chciał podarować swojej córce jej pierwszy samochód i upewnić się, że był on w idealnym stanie, aby mogła być bezpieczna na drodze. Oczyszczając go, Duke dokonał odkrycia, które wryło go w ziemię.

Niezwykły list znaleziony w schowku

To, co znalazł Duke, ujawniło, że pojazd, który właśnie kupił dla swojej córki, był czymś więcej niż tylko samochodem…

Kiedy dziecko kończy 16 lat, w końcu może zdobyć prawo jazdy. W rezultacie wiele szczęśliwych dzieci często otrzymuje samochód na swoje 16 urodziny. Jada Duke była jednym z tych dzieciaków.

Jej ojciec Kevin kupił używany samochód na kilka tygodni przed jej urodzinami, sprawdzając, czy działa prawidłowo i naprawiając go, zanim jej go podarował. Wtedy napotkał coś nieoczekiwanego.

W styczniu 2015 roku Kevin Duke zaczął szukać samochodu dla swojej córki Jady, która w marcu następnego roku skończyła 16 lat. Po tym, jak o tym wspomniał, klient na jego budowie powiedział mu o samochodzie, który jest na sprzedaż.

„Powiedział mi, że widział samochód, który byłby idealnym samochodem startowym dla mojej córki” - powiedział CNHI News. Omawiany samochód to używany srebrny Ford Fusion.

„Hamulce trochę piszczały, ale to był dobry samochód” - powiedział Duke po wzięciu go na jazdę próbną. Kilka dni później kupił samochód i zabrał go do domu w celu konserwacji, aby upewnić się, że samochód jest bezpieczny dla jego córki.

Przejrzał każdy zakamarek samochodu co najmniej pięć razy, ale nadal czuł potrzebę ponownego sprawdzenia. W górnym schowku w końcu znalazł coś, co przeoczył.

Kevin Duke po raz szósty otworzył schowek w górnej desce rozdzielczej. Wspomina: „Tym razem zauważyłem, że okładka na spodzie była zdejmowana. Pomyślałem, że może być brudna, więc zdjąłem ją, a kiedy to zrobiłem, zobaczyłem róg koperty”.

Zaciekawiony Duke usiadł w samochodzie i otworzył kopertę. „Siedziałem tam, czytałem i ryczałem jak dziecko” - wspomina.

Ważne informacje dla nowego właściciela

Koperta została zaadresowana do „Właściciela nowego samochodu” i zawierała również wzmiankę „Ważne informacje w środku”. Duke prawdopodobnie pomyślał, że może to wyszczególnienie wszelkich czynności związanych z konserwacją samochodu, które powinien przeprowadzić, ale kiedy przeczytał zawartość koperty, był oszołomiony.

YT

Koperta zawierała odręczny list, który okazał się ujawniać kolorową przeszłość samochodu. Kiedy Duke czytał list, nie mógł uwierzyć w to, co czytał.

Ten samochód ma dla mnie wiele specjalnych wspomnień. Mój dom i wszystko, co w nim jest, przepadło, ten samochód to wszystko, czego mogłem dotknąć. Moja rodzina wypełniła ten samochód mnóstwem miłości i innych lepkich rzeczy. Pojechaliśmy na dwie podróże, lata 80. i muzyka country i opuszczone szyby. Zmieniłem więcej pieluch na tylnym siedzeniu, niż mogę zliczyć. Smoczek lub kredka ukryta gdzieś, należała do mojego dziecka. Wgniecenie na tylnym błotniku po stronie kierowcy i wgłębienie w drzwiach od strony pasażera to miejsce, w którym moja córka nauczyła się jeździć… i rozbiła… swój rower... Pierwszego dnia, kiedy mama kupiła ten samochód, wszyscy jeździliśmy dookoła i w radiu rozległa się„ Matka Sylvii ”doktora Haka. To imię utknęło, gdy… moja córka powiedziała, że ​​tak powinniśmy nazwać samochód. Więc proszę nie zmieniaj jej imienia. Chciałem tylko powiedzieć, jaki specjalny pojazd kupiłeś. Ten samochód należał do mojej mamy. Zmarła 25 lutego 2015 r. w pożarze domu wraz z moją 6-letnią córką i ciotką. Ostatni raz, kiedy mama prowadziła ten samochód, był dzień, w którym nas zostawiła...

Mężczyzna rozpłakał się, uciekł wspomnieniami do dzieciństwa własnej córki... Osoba, która to napisała, z bólem serca rozstała się z samochodem, nie mając innego wyjścia...

O tym się mówi: Irena Kwiatkowska była genialną aktorką. Dlaczego nie doczekała się dzieci. Jak wygląda miejsce jej ostatniego spoczynku

Zerknij: Bayer Full z kolejnym plagiatem? Czy Sławomir Skwierzyński naprawdę dopuścił się takiego czynu