Jak podaje portal "Mirror", kobieta poprosiła o pomoc po tym, jak w swoim nowym mieszkaniu okropny obraz. Niemiała wątpliwości, że to on był winien koszmarom, jakie zaczęła mieć. Obraz zostawił poprzedni lokator mieszkania, do którego kobieta wprowadziła się ze swoim partnerem.

Kobieta poprosiła o radę

Swoją historią kobieta podzieliła się na "Mumsnet".Napisła, że wspólnie ze swoją partnerem zamieszkała w przepięknym wiktoriańskim mieszkaniu. Niestety poprzedni lokator zostawił w nim przerażający obraz, od patrzenia na który kobieta miała koszmary. Kobieta dodała, że nie jest osobą przesądną, ale obraz emanuje złą energią i chciałaby się go jak najszybciej pozbyć.

Poprosiła internautów o radę, czy powinna wyrzucić koszmarny obraz, przedstawiający coś na kształt zwłok ociekających krwią. A może pójść za radą partnera i sprzedać obraz. Do pytania dołączyła zdjęcie znalezionego w mieszkaniu malunku.

Znaleziony obraz/ mirror.co.uk
Znaleziony obraz/ mirror.co.uk
Obraz znaleziony przez kobietę/ mirror.co.uk

Użytkownicy "Mumsnet" nie mieli wątpliwości, że kobieta powinna jak najszybciej pozbyć się przerażającego malunku. Jedna z internautek napisała w odpowiedzi złowróżbnie brzmiącą wiadomość: "nie ważne ile razy wyrzucisz, czy sprzedasz ten obraz, on i tak wróci na twoją ścianę".

Ktoś inny zażartował, że "nie dziwi się, że poprzedni właściciele postanowili nie zabierać ze sobą tego obrazu". Ktoś inny rozsądnie zauważył, że może powinna pójść za radą swojego partnera i sprzedać malunek, "w końcu poprzedni właściciel zdecydował się na jego zakup i na pewno znajdzie się amator tego rodzaju sztuki".

Kolejny z komentujących poradził, że może należałoby spalić obraz, choć jednocześnie ostrzegł, że to "może wyzwolić tkwiące w nim zło". Inna kobieta dodała "Moją pierwszą myślą, kiedy zobaczyłam dom było pytanie, czy możesz sprzedać nie tylko obraz, ale to mieszkanie. To naprawdę przerażające".

Zjawiska niewyjaśnione/ Pixabay
Zjawiska niewyjaśnione/ Pixabay
Niewyjaśnione zjawiska/Pixabay

A co wy sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: "Bóg chaosu" zbliża się do Ziemi. Jest niezwykle niebezpieczny. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan marzy o karierze naukowej. Co takiego planuje

O tym się mówi: Odeszła aktorka z popularnego serialu „M jak miłość”. Ostatnie pożegnanie Judyty Turan na Powązkach wzruszyło jej bliskich i fanów