W sieci co jakiś czas pojawiają się nagrania, które zdobywają międzynarodową, ogólną popularność. Tak było i tym razem – kobieta, która została główną bohaterką filmiku, dała niesamowity popis. Trudno będzie wyrzucić ten widok ze swojej głowy!

Starsza pani pokazała, jak się tańczy

Portal Lelum dotarł do nagrania, na którym starsza pani zachowuje się nietypowo, jak na swój wiek. Trzeba przyznać, że zrobiła ogromne wrażenie na internautach – filmik doczekał się niemal 10 milionów wyświetleń.

Tańcząca kobieta. Źródło: Youtube Neil Colie
Tańcząca kobieta. Źródło: Youtube Neil Colie

Początek nagrania nie zwiastuje niczego niezwykłego – ot, starsza kobieta stoi przy kuchence i gotuje obiad. Jednak po chwili akcja rozwija się, wtedy robi się ciekawie!

W pewnym momencie kobieta zaczęła bujać się w rytm muzyki, a już po chwili dała prawdziwy taneczny popis, zapominając o obiedzie, którym się zajmowała. Jej ruchy robią ogromne wrażenie – widać, że wie, jak się tańczy!

Twierdzi się, że osoby starsze nie są zbyt skłonne do dodatkowej aktywności, a już szczególnie tańca, jednak ta kobieta łamie stereotypy. Nie wiadomo, ile dokładnie ma lat ani kim jest – z opisu pod filmikiem wiemy tylko, że to „Mama C”.

To, że jest osobą starszą, można wywnioskować, patrząc na jej twarz oraz kolor włosów. Nie wiadomo dokładnie, ile ma lat – ale przecież nie to się liczy!

Trzeba przyznać, że ten filmik był naprawdę sporym zaskoczeniem dla tych, którzy na początku widzieli tylko gotującą kobietę. Co za widok!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARTA KACZYŃSKA ZASKOCZONA? JEJ CÓRKA POSTANOWIŁA UJAWNIĆ PRAWDĘ NA TEMAT RODZINY. SŁOWA NASTOLATKI W CHWILI SZCZEROŚCI SĄ NAPRAWDĘ PORUSZAJĄCE

O tym się mówi w Polsce: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLSKICH OBYWATELI. RZĄD SZYKUJE NOWY PODATEK, KTÓRY MA DOTKNĄĆ POPULARNY SPRZĘT. WZROST CEN MOŻE BYĆ OGROMNY

O tym się mówi na świecie: JAK CZUJE SIĘ OBECNIE KSIĄŻĘ FILIP? HOSPITALIZACJA MĘŻA KRÓLOWEJ ELZBIETY II TRWA. INFORMACJE NA TEMAT STANU TEŚCIA PRZEKAZAŁA CAMILLA PARKER BOWLES

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ UJAWNIŁA POTĘŻNY BŁĄD ZWIĄZANY ZE SZCZEPIONKAMI! CZY GWIAZDA NIE ZOSTANIE ZASZCZEPIONA? ARTYSTKA UJAWNIA ABSURD SYTUACJI