Nekrolog Kathleen okazał się jednak nie najzwyklejszy, dlatego wkrótce zaczęto o nim mówić na całym świecie.

The Washington Post donosi, że nekrolog Pani Demlow zaczyna się dość zwyczajnie - w szczególności wskazuje się datę i miejsce urodzenia zmarłej, a także imiona jej rodziców - Josepha i Gertrude Schunk.

Wszystko to prawdopodobnie wyda się znajome tym, którzy czytają nekrologi. Potem jednak w ogłoszeniu o śmierci pojawiają się rzeczy bardzo niezwykłe - a nawet, szczerze mówiąc, raczej nieprzyjemne.

Nekrolog mówi dalej, że zmarła zaszła w ciążę z bratem męża i przeniosła się z nim do Kalifornii. Następnie donosi się, że ten nekrolog został napisany przez dwoje dzieci Kathleen, które następnie postanowiła zostawić ich losowi.

Nazywają się Gina i Jay i dorastali z rodzicami swojej matki - Josephem i Gertrudą. Nekrolog mówi dalej, że nadszedł czas, aby niedawno zmarła w Springfield w stanie Minnesota „stanęła przed sądem”.

To złowieszcze stwierdzenie stanowi tło dla kolejnych słów. Na końcu nekrologu jest napisane, że dzieci Kathleen Damlow nie będą żałować jej śmierci. Ponadto wierzą, że świat bez niej będzie tylko lepszy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW