Nadya Suleman, uważana za sobowtórkę Ageliny Jolie jest samotną matką, która trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie ze względu na narodziny ośmiorga dzieci poprzez sztuczne zapłodnienie.

Problem polegał na tym, że miała już wówczas sześcioro dzieci i jedynym sposobem, w jaki była w stanie utrzymać taką gromadkę dziecki było wielokrotne sprzedawanie swojej historii i prywatności maluchów w uwielbiających sensację mediach. W rezultacie cała sytuacja owiana była sakndalem, a samą Nadyę nazywano całkowicie szaloną czy potworem żądnym pieniedzy i sławy.

Jak wyglądają jednak jej dzieci? Kobieta tłumaczyła, ze sprzedaje swoją prywatność w mediach, aby zapewnić dobry start swoim dzieciom w dorosłość i zapewnić im edukację.

"Gdybym tylko siedziała na kanapie i oglądała telewizję, nie robiąc nic, aby zapewnić lepszą przyszłość moim dzieciom, byłoby to samolubne”- wyjaśniła w wywiadach.

Nadya kilkukrotnie pojawiłaa się w telewizji w celach zarobkowych, a także podpisała kontrakt na własne reality show. Program nigdy nie doczekał się emisji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW