Tak więc ambitna kobieta próbowała rozwinąć w swojej córce charakter bojowy. Do 6 roku życia Eden Wood udało się wygrać 300 konkursów piękności, stać się twarzą kilku firm reklamowych i napisać książkę. A potem jej cierpliwość się skończyła.

Mała Miss

Najsłynniejsza uczestniczka skandalicznych dziecięcych konkursów piękności zaczęła pracować niemal od kołyski. Matka postanowiła za wszelką cenę zrobić z córki prawdziwą gwiazdę, co przyniosłoby dobre dochody.

Dobre warunki zewnętrzne córki dały jej wszelkie szanse na zrealizowanie jej samolubnego planu. Dziecko nie wiedziało, czym są gry, przyjaciele, zabawa. Codziennie ciężko pracowała, aby sprostać oczekiwaniom matki.

Eden nauczyła się chodzić na wysokich obcasach, nosić peruki i jednocześnie uśmiechać się. Odwiedzała solarium, aby zawsze mieć opaloną skórę. Od najmłodszych lat na jej twarz nakładano profesjonalny makijaż.

Skandal wybuchł, gdy publiczność zauważyła, że ​​dziewczyna jest zbyt wesoła i aktywna podczas przedstawień. Okazało się, że mama zmusiła ją do picia napojów energetyzujących. Dziecko zaczęło mieć bóle głowy, odezwał się też żołądek. Ponadto matce zarzucono umyślne pobicie dziecka.

Dlatego starała się, aby jej małe piękno było odporne na ból. W końcu Eden zbuntowała się i odmówiła dalszego udziału w konkursach piękności. Od tamtej pory minęło 6 lat, ale wszystkie nagrody dziewczyna trzyma w swoim pokoju jako przypomnienie nieszczęśliwego dzieciństwa.

Często przesyła swoje zdjęcia do sieci społecznościowych, a ludzie nie mogą uwierzyć, że ma zaledwie 12 lat. Wygląda na znacznie starszą. Eden pracuje w branży modelek, uczęszcza do szkoły tańca i studiuje aktorstwo. Bardzo się cieszy, że w jej życiu nie ma już konkursów i nikt inny nie ocenia jej wyglądu. Co sądzisz o konkursach piękności dla dzieci? Czy matka powinna zmuszać swoje dziecko do udziału w takich zajęciach?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW