Nawet brytyjska królowa musiała się jej pokłonić, kiedy się spotkały. Mowa o Caetanie Albie, która zawsze była bardzo czarująca i rozchwytywana. Wśród innych przedstawicieli szlachty księżna wyróżniała się nietypowymi czynami i wolnym życiem.

Nie było dla niej żadnych reguł. Alba był trzykrotnie zamężna. Wyszła za mąż za księcia i została matką 6 dzieci. Jej mąż zmarł, gdy miała 46 lat. Następnie Cayetana wyszła za duchownego, co zakończyło się skandalem.

Co dziwne, para żyła 23 lata w doskonałej harmonii. W 2011 roku księżna skończyła 85 lat. Elita arystokracji Europy była niezadowolona z wiadomości o jej następnym małżeństwie. Ponadto pan młody był prostym urzędnikiem w wieku 60 lat.

Krewni kobiety próbowali odwieść ją od tej decyzji, ale zignorowała wszystkie rady. Aby się ich pozbyć, podarowała swoim bliskim kilka drogich obrazów, a także pałace i dwory. Z kolei pan młody złożył pisemną odmowę przyjęcia ukochanego majątku panny młodej. To potwierdziło, że ją kochał, a nie jej niezliczoną fortunę i tytuł.

W młodości Сayetana nie miała dobrego wyglądu zewnętrznego, ale jej rysy twarzy były przyjemne. Podobno, chcąc dorównać swojemu drugiemu mężowi i bojąc się starości, księżna zdecydowała się na kilka operacji plastycznych. Niestety nie przyniosło jej to nic dobrego. Po raz pierwszy Alba zmieniła kształt nosa.

Była niezadowolona ze swojego „ziemniaka”, chcąc uzyskać wyrafinowany, schludny nos. Chirurdzy zrobili dla pacjentki coś niezrozumiałego. Czubek nosa uniósł się do góry i wizualnie powiększył nozdrza. Od tego momentu księżna zaczęła wyglądać gorzej. Niektórzy eksperci uważają, że wykonała również powiększenie ust.

Jednak dziwny kształt nie jest wynikiem pracy lekarzy. W rzeczywistości Сayetana cierpiała na rzadką chorobę, która spowodowała obrzęk określonej części twarzy. Uderzyło górną część jej twarzy, łącznie z ustami. Od 55 roku życia do końca życia księżna nieustannie odwiedzała specjalistów, aby poddać ją liftingowi.

W rezultacie jej skóra wyglądała na tak napiętą, że wyglądała, jakby miała zaraz pęknąć. Dzięki częstym „zastrzykom upiększającym” twarz zaczęła brzydko błyszczeć. Obraz nie należy do najprzyjemniejszych. Z jakiegoś powodu Alba skróciła także brodę. W połączeniu z ustami wyglądała wręcz przerażająco.

Pojawienie się starszej księżnej było przedmiotem wielu dyskusji. Ktoś pomyślał, że mogłaby zachowywać się skromniej, inni wręcz przeciwnie, uważali, że można wziąć od niej przykład.

Należy zauważyć, że szafa czcigodnej damy zawierała niezliczone niejednoznaczne ubrania: sukienki w jaskrawych kolorach i rzeczy z poważnym dekoltem, a nawet dziwne dodatki, takie jak śmieszne kwiaty. Ale jednocześnie Сayetana była niesamowicie charyzmatyczna i niezwykła. Można powiedzieć, że była to hiszpańska księżna Diana.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW