Społeczeństwo często reaguje negatywnie na młode matki, bez względu na to, jak trudny jest ich los. Na szczęście wciąż są ludzie, którzy pomagają kobietom w trudnych sytuacjach - pisze Aweita.

Jedną z takich kobiet jest Pamela Villaruel z argentyńskiego miasta Leone. Ma zaledwie 17 lat, ale urodziła już siedmioro dzieci - chłopca i sześć dziewczynek.

I wychowuje je bez męża. Pierwsze dziecko urodziła, gdy miała zaledwie 14 lat, ale facet zostawił Pamelę z dzieckiem w ramionach.

Wydawałoby się, że to powinna być lekcja dla dziewczynki, ale spotkała inną i ponownie zaszła w ciążę. Tym razem Bóg posłał jej trojaczki! Również wtedy nowo stworzony tata wziął nogi za pas.

Można by pomyśleć, że wystarczy czwórka dzieciaków, ale nie Pamela. I jakby chcąc udowodnić sobie, że wciąż jest niesamowita, Pamela natychmiast znajduje nowego chłopaka. Rezultatem była nowa ciąża!

I znowu trojaczki! I nowe rozstanie. Na szczęście władze nie zostawiły tej hm ... biednej matki samej ze swoimi problemami i dały jej 800 pesos, duży dom i kawałek ziemi. Ta 17-letnia matka ciężko pracuje, aby nakarmić swoje dzieci i jest niezależna od rodziców.

Matka Pameli zwróciła się do władz z prośbą o podwiązanie jajowodów córki, ale prawo dopuszcza taką procedurę dopiero od 21 roku życia. Nawiasem mówiąc, wszyscy ojcowie jej dzieci byli dorosłymi, ale udało im się uniknąć kary.

I chociaż wielu pomaga Pameli wychowywać dzieci i przesyła darowizny dla niej i dzieci, niektórzy uważają, że dziewczyna stała się ofiarą własnego zaniedbania i niezdolności do trzymania nóg złączonych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW