Zachowanie Polaków niejednokrotnie szokuje. Teraz głos zabrali pracownicy sklepów. To, co powiedzieli wprawia w osłupienie. Kto by pomyślał, że ludzie potrafią robić takie rzeczy!

Szokujące wyznania ekspedientów. To, do czego są zdolni Polacy jest nie do pomyślenia. Lepiej usiądź!

Sklep / pexels.com
Sklep / pexels.com
Sklep / pexels.com

Ekspedienci postanowili opowiedzieć o tym, jak jak Polacy zachowują się w sklepach podczas zakupów. Relacje pracowników sa naprawde szokujace. Niektóre z tych rzeczy są nie do pomyślenia.

Ekspedienci nie mają wątpliwości - wielu klientom brakuje kultury. Okazuje się, że niektórzy konsumenci robiąc zakupy w sklepie spożywczym zjadają produkty zanim dojdą do kasy. Jeśli przy kasie zapłacą za zjedzony produkty, to połowa biedy!

Wirtualna Polska postanowiła przytoczyć kilka wypowiedzi ekspedientów. Wśród nich znalazła się wypowiedź pani Anny, która przez sześć lat pracowała w sklepie sieci Carrefour. Jak wyznała kobieta, pewnego dnia klient zakupił u nich kurczaka a następnie podszedł do regału z sosami, otworzył keczup i zaczął go jeść. Zdarzało się, że klienci bez użycia rękawiczek ani szczypiec próbowali produktów prosto z beczki (kiszonki).

Polacy to bardzo wymagający klienci, którzy kierują się dewizą “płacę więc wymagam”. Dlatego też często prowokują wiele awantur w sklepach. Najczęściej obrywają ekspedienci, ktorzy tak naprawde nie sa niczemu winni.

A wy, macie jakieś ciekawe historie dotyczące zakupów? Piszcie w komentarzach.

GIS wycofał ze sklepów jeden z produktów / screen Google
GIS wycofał ze sklepów jeden z produktów / screen Google

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW