Duże fragmenty tajemniczej substancji są filmowane, spadające na ziemię lub wyrzucane w powietrze przez wiatr w Maroko w 2017 roku. Jednak niektórzy meteorolodzy twierdzą, że materiał to tylko sztuczna pianka, ponieważ chmury nie są w stanie osiąść.

Tajemnicza substancja przypominająca chmury spadające z nieba na ziemię

Jednak to oszałamiające odkrycie doprowadziło do tego, że YouTuberzy zaczęli kwestionować, czy jest to wynikiem chemtrails - długotrwałego spisku, w którym twierdzi się, że trujące toksyny są celowo rozpylane z samolotów na społeczeństwo. Ciekawie to opisano na kanale "Zjawiska Niewyjasnione".

Na innym kanale, użytkownik Eddy B napisał: „Dla tych, którzy twierdzą, że to piana z zanieczyszczonej rzeki, nie może tak być. Ta pianka byłaby zbyt ciężka, aby unosić się w powietrzu, jak widać na tym filmie i byłaby bardziej mokra, a nie jak bawełna. „Moim najlepszym przypuszczeniem byłoby coś wspólnego z chemtrails”. Shank Neri dodał: „Najwyraźniej gdzieś w pobliżu odbyła się impreza z pianką”.

Pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak na całym świecie - w tym w Maroku - usłyszano dziwny „obcy” dźwięk. Dziwaczny ryk przypominający trąbkę był również słyszalny w Bristolu i Holandii. Dziwne chmury wywołały obawy przed inwazją UFO i stworzyły iluzję równoległego wszechświata na niebie.

W 2019 roku z kolei, ludzie z okolic Capitol Hill i Marathon Refinery na północny zachód od śródmieścia Salt Lake City zauważyli dziwny widok w piątek rano, kiedy z nieba zaczęły spadać tajemnicze kawałki piany.

YT

Według ludzi, którzy pracują w okolicy, przez kilka godzin deszczowe masy padały na całą okolicę Beck Street. Zastanawiali się, czy to jakieś zjawisko, czy nieszczęście w pobliskiej rafinerii Marathon Petroleum.

Rzecznicy rafinerii oczyścili mydlane powietrze w piątek wieczorem, wyjaśniając, co się stało, co doprowadziło do zalania okolicy bąbelkami. Pianka unosiła się w powietrzu podczas inwersji i mgły. Buffy Ogden powiedziała, że ​​wraz ze współpracownikiem obserwowała coś, co wyglądało jak gigantyczne kawałki styropianu leżące na ziemi i na stosach soli na dziedzińcu Departamentu Ulic Salt Lake City. „Wszyscy myśleliśmy, że jesteśmy pod wpływem substancji niedozwolonych” - powiedziała Buffy. „Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy!”

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie

Zerknij: 11 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia publikuje najświeższe doniesienia o zakażeniach koronawirusem w kraju. Płyną również smutne wieści