Media obiegła informacja, że Antek Królikowski jednak nie do końca przestał opiekować się swoją byłą dziewczyną Joanną Opozdą. "Pudelek" opblikował zdjęcia, na których widać aktora wynoszącego jej śmieci.

Czy to znaczy, że nadal mu na niej zależy?

Jedna z gorętszych par show-biznesu, po kilku miesiącach wspólnego życia, ogłosiła na mediach społecznościowych rozstanie. Piękna aktorka Joanna Opozda i utalentowany aktorsko "łamacz kobiecych serc" Antek Królikowski stanowili piękną parę, a rozstali sie w pokojowy i cywilizowany sposób...

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Jedni kobicowali parze, inni nie wrózyli jej dłuższego trwania ze względu na zazdrość Joanny o Antoniego, o czym również wspominały tabloidy.

Ostatnimi czasy, depczący im po piętach paparazzi złapali Antka na tym, jak wyrzucał śmieci Joannie. Czy to znaczy, że wciąż się o nią troszczy?

Pudelek

To, jak powinieneś się rozstać, zależy od twoich konkretnych doświadczeń z partnerem i nie ma dwóch takich samych rozstań. Nigdy nie jest łatwo pożegnać się z kimś, kogo kochasz - a czasami podjęcie decyzji, jak zerwać, może być trudniejsze niż radzenie sobie z tymi niepewnymi uczuciami na początku. Ale kiedy wiesz, że koniec jest nieunikniony, obu osobom trudniej jest go odłożyć.

Czasami łatwo jest uniknąć skrzyżowania ścieżek z byłym partnerem po zerwaniu. Ale jeśli mieszkasz w małym mieście lub znasz wielu tych samych ludzi, może być ci trudniej całkowicie oddzielić swoje życie.

Nawet jeśli oboje wiecie, że chcesz podtrzymać przyjaźń, trochę miejsca na jakiś czas nie zaszkodzi. Przerwa od wysyłania wiadomości tekstowych i spędzania czasu w towarzystwie może pomóc wam obojgu w rozpoczęciu leczenia z siebie nawzajem.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój

Zerknij: Dostali zaproszenie na ślub. Kiedy je zobaczyli nie mogli uwierzyć własnym oczom. Nie mieli wątpliwości, narzeczeni przesadzili