Dziwne stukanie, tajemnicze otwieranie i zamykanie drzwi, przesuwające się przedmioty, odgłosy w pustym domu i dziwne uczucie, że ktoś tu jest, że cię obserwuje… Opisane objawy to jedne z wielu, których można doświadczyć, mając w domu ducha.

Niektóre zjawy panoszą się w najlepsze w naszych domostwach i często uprzykrzają nam życie, straszą, hałasują, a niekiedy nie pozwalają nam dobrze spać. Co zrobić, by się ich pozbyć? Jak wygonić duchy?

Pozbywanie się duchów z domu

Portal Astromagia przedstawił porady, które pozwolą nam na pozbycie się tych nieproszonych gości. Należy wykonać pewien rytuał zwany pudżą – to uczta dla zjaw.

Jak się pozbyć duchów? Źródło: Youtube CREEPYPASTA straszny kanał
Jak się pozbyć duchów? Źródło: Youtube CREEPYPASTA straszny kanał

Duchy potrafią uprzykrzać nam życie i psuć atmosferę, a nawet sprawiać, że sprzęty, których używamy, psują się. Klienci nawiedzonych firm często odchodzą i nie wracają, bo czują, że w powietrzu wisi coś dziwnego…

Wystarczy jednak… pogodzić się z duchami. Można to zrobić, organizując pudżę, czyli poczęstunek dla zbłąkanych dusz.

By wykonać ten rytuał, musimy najpierw naszykować ołtarz. Może on być prowizoryczny – wystarczy kawałek blatu, mały stolik, parapet czy nawet kamień. Następnie naszykuj jedzenie dla duchów.

Zjawy najbardziej lubią kwiaty, ziarna zbóż, orzechy i słodycze oraz suszone owoce – im mniej przetworzone, tym lepiej, nie zapomnij także wyjąć produktów z opakowań. Włóż składniki poczęstunku do miski i wypełnij ją po brzegi.

Później zapal kadzidła i świece. Przed obrzędem wyłącz komórkę i źródła smogu elektromagnetycznego, czyli wszelkie urządzenia domowe i komputery – mogą one przepłoszyć duchy, a nie o to nam chodzi. Podczas ceremonii otwórz butelkę dobrego alkoholu i polej nim dary.

Następnie unieś miskę przed sobą i powiedz trzy razy „Boże, prowadź mnie, jesteś dla mnie najważniejszy”.

Opuść miskę i w myślach zaproś na poczęstunek wszystkie duchy w domu, na działce, ulicy, w mieście, kraju i na całym świecie. Przywołaj także swojego patrona i Anioły Opiekuńcze na ucztę. Podnieś jeszcze raz miskę – dzięki temu połączysz część własnej energii z Boskim Źródłem.

Jak się pozbyć duchów? Źródło: Youtube Po Drugiej Stronie
Jak się pozbyć duchów? Źródło: Youtube Po Drugiej Stronie

Na koniec podziękuj wszystkim, którzy przybyli, za obecność. Wytłumacz, że nie wiedziałeś, że czekały na to zaproszenie, ale chcesz im podziękować za opiekę nad twoim domem, w którym teraz przebywasz i w którym byli jeszcze przed tobą, a dary są formą wdzięczności.

Później poproś zjawy o ochronę oraz wsparcie. Wyjaśnij, że nie wiesz, jak z nimi rozmawiać, więc zapewne czasami błądzisz, jednak zależy ci na tym, by traktowały cię łagodnie i dawały wskazówki, jak się do nich odnosić.

Twoje dary powinny leżeć na ołtarzu przez 2-3 dni, a następnie możesz wylać alkohol na ziemię, zaś misę z żywnością pozostawić w pobliżu drzewa, by zjadły ją zwierzęta. By uzyskać trwały efekt, regularnie powtarzaj cały rytuał.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JEŚLI MAMY W DOMU WYTŁACZANKI PO JAJKACH TO LEPIEJ ICH NIE WYRZUCAĆ. MAJĄ MASĘ POŻYTECZNYCH ZASTOSOWAŃ! DZIĘKI NIM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ DUŻO PIENIĘDZY

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA RENT I EMERYTUR JUŻ ZA PASEM! KIEDY EMERYCI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ OTRZYMANIA WYŻSZEGO ŚWIADCZENIA? ZNANA JEST DATA URUCHOMIENIA PRZELEWÓW

O tym się mówi na świecie: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

Z życia gwiazd: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI