Karty tarota odkryły, czego możemy się spodziewać w marcu 2021 roku. Jak podaje "Radio Zet", zwracają one uwagę na to, co powinno być dla nas ważne w nadchodzącym miesiącu. Które znaki mogą liczyć na uśmiech losu, a które powinny zachować szczególną ostrożność? Która z kart tarota zstała przypisana do twojego znaku zodiaku i co dla ciebie oznacza?

Baran

W marcu kartą tarota dla barana jest 9 Mieczy. Jest ona symbolem stresu i napięcia. Zwiastuje ona pojawienie się zmartwień związanych z relacjami z bliską osobą. Sytuacja może stać się tak zaogniona, że doprowadzi do zerwania znajomości. Koniec końców, osoby spod znaku barana nie będą żałowały takiego finału. W końcu zrozumieją, że nie ma co marnować czasu na toksyczne relacje.

Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay

Byk

Kartą byka w marcu jest Moc. Symbolizuje ona kontrolę i słę woli. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku odnajdą w sobie siłę, by zacząć działać w sprawie, która zaprząta ich uwagę od kilku tygodni. Cel uda im się jednak osiągnąć tylk wtedy, gdy będą traktowali wszystkich z szacunkiem. Duma może bardzi szybko doprowadzić do upadku, warto o tym pamiętać.

Bliźnięta

Kartą dla bliźniąt w marcu jest Królowa Kielichów. Zwiastuje ona możliy przełom w sprawach uczuciowych. Warto jednak poczekać i nie być tym, który wychodzi z inicjatywą. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku powinny uważnie obserwować, jak zachowuje się druga osoba.

Rak

W marcu kartą raka będzie 6 Buław. Jest ona zapowiedzią wygranej, która stanie się przyczyną czyjejś zazdrości, ale też podziwu. Raki zdecydowanie powinny unikać fałszywych doradców. Drogą do sukcesu jest własna intuicja i zaufanie do siebie.

Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay

Lew

W marcu kartą lwa będą Kochankowie. Nowy etap, na jaki wkroczą relacje uczuciowe lwów, mogą wywołać u nich całekiem sporo obaw. Związki nie są proste i wymagają pracy. Lwy będą miały okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Panna

W nadchodzącym miesiącu kartą lwa będzie Sprawiedliwość. Będzie to miesiąc, w którym osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, będą oceniały nie tylko samych siebie, ale także i innych. Jeśli ktoś im podpadł, teraz przyjdzie czas wyrównania rachunków. Panna powinna zachować spokój w trakcie ważnej rozmowy, jaka je czeka.

Waga

W marcu znakiem Wagi będzie Koło Fortuny. Jest to wróżba niespodziewanych zmian i wydarzeń. Decyzje, jakie w nadchodzącym czasie podejmą osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku będą brzemienne w skutkach, dlatego należy działać w zgodzie z samym sobą.

Skorpion

W nadchodzącym miesiącu kartą tarota skorpionów będzie 5 Buław. Jest ona zapowiedzią nieporozumień i nadchodzących konfliktów. Skorpiony powinny ze wszystkich sił starać się powściągnąć emocje i nie dać się im ponieść. W przeciwnym razie z ich ust padną słowa, których później będą żałować.

Strzelec

Marzec upłynie strzelcom pod znakiem karty Słońca. Strzelce mogą liczyć na przypływ optymizmu. Uwierzą, że wszystko jest w zasięgu ich rąk. Znajdą w sobie odwagę, która pozwoli im odnieść sukces w każdej dziedzinie, jakiej się podejmą. Teraz będzie czas na spełnienie wszystkich porzuconych marzeń.

Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay

Wodnik

Wodnikowi w marcu towarzyszyć będzie karta Cesarz. Wodniki poczują nieodpartą chęć do narzucania zdania i swoich opinii innym ludziom. I nawet wtedy, gdy mają one jak najszczersze emocje, powinny pamiętać, żeby nie wywyższać się nad innymi. Takie zachowanie może doprowadzić do nieciekawej, krępującej sytuacji towarzyskiej.

Koziorożec

Królowa Denarów to karta tarota na marzec dla koziorożców. Jest to karta, która wróży powodzenie w kwestiach materialnych. Koziorożce powinny się przygotować na niespodziewany przypływ gotówki. Może to być całkiem pokaźna suma.

Ryby

Karta 2 Kielichów wróży rybom w marcu miesiąc miłości. Samotne ryby mogą liczyć na pojawienie się ich drugiej połówki, a ryby w związkach na pomyślny rozwój relacji. W nadchodzących tygodniach ryby powinny spodziewać się sielanki i samych szczęśliwych chwil.

Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay
Tarot/ Pixabay

Jak podoba się wam wróżba na nadchodzący miesiąc?

To też może cię zainteresować: Na to odkrycie czekaliśmy aż 250 lat! Fascynujące znalezisko w centrum badań archeologów. Chcą potwierdzić pochodzenie wraku tajemniczego statku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeśli mamy w domu wytłaczanki po jajkach to lepiej ich nie wyrzucać. Mają masę pożytecznych zastosowań! Dzięki nim można zaoszczędzić dużo pieniędzy

O tym się mówi: Waloryzacja rent i emerytur już za pasem! Kiedy emeryci mogą się spodziewać otrzymania wyższego świadczenia? Znana jest data uruchomienia przelewów