Okazuje się, że bycie „less waste” jest proste i naprawdę przyjemne, a nasze domy bywają istną skarbnicą przedmiotów, którym można nadać drugie życie i posiadają wiele ciekawych zastosowań.

Tak naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że tekturowe, papierowe czy plastikowe wytłaczanki po jajkach, które przynosimy ze sklepy mogą zyskać drugie życie i stać się pełnoprawnym elementem dekoracyjnym mieszkania lub gadżetem, który zdecydowanie ułatwi życie.

Choć większość z nas uważa wytłaczanki po jajkach za zbędny przedmiot, który w większości przypadków ląduje w koszu po ułożeniu jajek w lodówce to spory błąd. Papierowe pudełko doskonale nadaje się do tego, aby dać mu drugie życie, bo ma szereg zastosowań, z których wielu z nas nie zdaje sobie sprawy.

Wytłaczanki po jajkach mają wiele nieznanych większości ludzi zastosowań. Warto je zostawić i wykorzystać!

Jak wyjaśnia serwis Lelum, istnieje wiele bardzo kreatywnych sposobów na wykorzystanie wytłaczanek po jajkach, które pozwolą zaoszczędzić na często drogich plastikowych gadżetach.

Wytłaczanki po jajkach doskonale nadają się do wysiewania nowych roślin i tworzenia sadzonek, które potem trafią do doniczek lub wprost do ziemi w ogrodzie.

Świetnie sprawdzą się również jako stojak do lodówki, np. na postawione do góry nogami opakowania z ketchupem, musztardą czy majonezem. Można ich również użyć jako dość oryginalnej miski na owoce, np. na mandarynki.

Fanki ręcznych robótek mogą z powodzeniem wykorzystać wytłaczanki po jajkach jako organizatory do motków włóczki. Można je również wykorzystać jako segregatory do szuflad.

Jak informował portal "Życie PL": KIEROWCY POWINNI MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO OSZUŚCI MAJĄ NOWĄ METODĘ DZIAŁANIA. POLICJA PRZESTRZEGA PRZED ZŁODZIEJAMI. MOŻNA STRACIĆ WSZYSTKO W SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: BEATA TADLA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA RADYKALNY KROK PO ŚLUBIE! DZIENNIKARKA NIE CHCE WIĘCEJ POPEŁNIĆ PEWNEGO BŁĘDU. ZAMIERZA WYTRWAĆ W POSTANOWIENIU

Portal "Życie PL" pisał również: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI

Pisaliśmy również o: ZOSTALI ZAMIENIENI W SZPITALU ZARAZ PO PORODZIE. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, JAKĄ PODEJMĄ DECYZJĘ W PRZYSZŁOŚCI. ZASKOCZYLI SWOICH BIOLOGICZNYCH RODZICÓW