Jak podaje portal "Mirror", nikt, kto zobaczył wystawiony na sprzedaż dom nie był w stanie przejść obok niego obojętnie. Jego wnętrze z pięcioma sypialnymi robi ogromne wrażenie. Ile kosztuje ta niezwykła posiadłość?

Niezwykła posiadłość wystawiona na sprzedaż

Dom został wystawiony na sprzedaż za 1 074 982 funtów. Każdy kto widział wnętrze tej niesamowitej posiadłości, wpadał w prawdziwy zachwyt. Nieruchomość znajduje się w Raleigh w Karolinie Północnej. Znajdziemy w niej nie tylko pięć sypialni, ale także wspaniałą salę koncertową, w której każdy będzie mógł się poczuć jak wirtuoz fortepianu. Jest w niej miejsce na trzy fortepiany i ponad trzydziestu melomanów. A do tego ten niezwykły żyrandol!

Sala koncertowa w posiadłości/ mirror.co.uk
Sala koncertowa w posiadłości/ mirror.co.uk

Poza wspaniałą salą koncertową na piętrze znajdziemy gabinet. Nie mogło zabraknąć również ogromnej kuchni, w której można byłoby rozwijać swoje kulinarne zdolności. Dla fanów aktywności fizycznej dobrą wiadomością będzie fakt, że znajduje się tu pokój do ćwiczeń i basen, gdzie można dodatkowo korzystać z kąpieli słonecznej.

Basen przy posiadłości/ YouTube @ Phyllis Wolborsky
Basen przy posiadłości/ YouTube @ Phyllis Wolborsky
Basen przy posiadłości/ YouTube @Phyllis Wolborsk

W tak dużym domu nie mogło zabraknąć również salonu, w którym można przyjmować gości. W każdej z pięciu sypialni znajdziemy podwójne łóżka, a do trzech z nich przylega również łazienka. Zresztą zobaczcie sami, oglądając poniższe nagranie.

Sprzedający dom agenci nieruchomości określają jego wnętrze, jako "klasycznie elegancki" i urządzony z "wirafinowaną prostotą". Warta ponad milion dolarów rezydencja zrobiła ogrome wrażenie, a jej zdjęcia obiegły media społecznościowe.

Skusilibyście się na zakup tej niezwykłej posiadłości?

To też może cię zainteresować: Czy Polska ma szansę na zorganizowanie mistrzostw świata w Zakopanem? Głos na ten temat zabrał Adam Małysz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wdowa po Janie Lityńskim zabrała glos. Serce pęka. Ujawniła przebieg zdarzenia

O tym się mówi: Książę William zabrał glos w sprawie stanu zdrowia dziadka. Wiadomo jak się czuje książę Filip