Jak podaje magazyn "Viva", niecałe dwa tygodnie temu na świecie pojawił się kolejny potomek rodziny królewskiej, a tym samym dziewiąty prawnuk Elżbiety II. Księżniczka Eugenia już od samego początku ciąży podkreślała, że nie chce, by jej dziecko formalnie uczestniczyło w życiu rodziny królewskiej i do tej pory trzyma się tego samego zdania. Monarchini nie nadała maluchowi żadnemu tytułu, ponieważ nie zgadza się na to jego matka.

Wiadomość o narodzinach chłopca pojawiła się między innymi w mediach społecznościowych i na oficjalnym profilu royalsów.

[quote author=""]Jej Królewska Wysokość Księżniczka Eugenia urodziła syna w szpitalu Portland

Teraz głos zabrała sama księżniczka Eugenia, która postanowiła poinformować o tym, jakie imię wybrała razem z mężem dla swojego dziecka. Chłopiec nazywa się August Philip Hawke Brooksbank. Tym samym wnuczka Elżbiety II oddała hołd swojemu dziadkowi Filipowi, który od jakiegoś czasu przebywa w szpitalu, a poddani martwią się o jego zdrowie.

Dziękujemy za tak wiele wspaniałych wiadomości. Nasze serca są przepełnione miłością do tego małego człowieka, a słowa nie są w stanie tego wyrazić. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami tymi zdjęciami. księżniczka Eugenia

To również może Cię zainteresować: MINISTER ZDROWIA PRZEKAZAŁ NAJNOWSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAOSTRZENIA OBOSTRZEŃ W KRAJU. TRWAJĄ BURZLIWE SPEKULACJE NA TEMAT ZAMKNIĘCIA GRANIC

Zobacz także: JAK DBAĆ O WŁOSY ZIMĄ, ABY WIOSNĄ I LATEM BYŁY PIĘKNE I ZDROWE