Nie ulega wątpliwości, że każdy człowiek ma lub miał jakąś pasję lub zwyczajnie coś, co bardzo lubi robić. jedni lubią zbierać kapsle, inni śpiewać do dezodorantu, ale są też tacy, którzy kochają adrenalinę, ruch i surowy klimat.

Prezydenci też to mają

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Andrzej Duda (@andrzej.duda)

Tak, prezydenci też maja czas wolny i też udają się gdzieś, by porobić sobie coś! Prezydent Andrzej Duda także ma coś, co lubi i właśnie to robi, gdyż spadło dużo sniegu, społeczeństwo ostatnio za bardzo nie protestuje przeciwko czemuś, więc udał się chłopina na narty, gdyż właśnie to uwielbia - jazdę na nartach z osnieżonych stoków.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Miasto Wisła (@miasto.wisla)

"Super Express" zdawał się już tam być, gdyż natychmiast zostało ustalone, gdzie konkretnie prezydemt Andrzej Duda miał się stawić na urlopie. Jeden z dziennikarzy RTDW Nowy Świat, opublikował nieoficjalną informację na temat obecnego miejsca pobytu prezydenta Andrzeja Dudy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Miasto Wisła (@miasto.wisla)

Wisła na Cieńkowie to piękny rejon o każdej porze roku, jednak zimą chodzi tam o to, by móc oddać się pasji szusowania. Gdy dodatkowo pokrywa śnieżna osiąga od 30 do 50 centymetrów, a temperatura jest nie za niska, ani nie za wysoka - to idealne warunki do uciech narciarskich. Andrzej Duda, jakby wyczuł pismo nosem i wybrał się na narty tam, gdzie wówczas panowała temperatura około 2 stopni na plusie.

Jazda na nartach , rekreacja, sport i środek transportu, który obejmuje poruszanie się po śniegu za pomocą pary długich, płaskich biegaczy zwanych nartami przymocowanymi do butów.

Jazda na nartach była czynnością prehistoryczną; najstarsze znane narty pochodzą z okresu od 8000 do 7000 PNE i zostały odkryte w Rosji. Wczesne narty znaleziono w wielu rejonach północnej Europy: w pobliżu koła podbiegunowego w Norwegii znaleziono czterotysięczną rzeźbę naskalną przedstawiającą narty , a na torfowiskach w Szwecji znaleziono setki fragmentów nart, które mają od 1000 do 3500 lat., Norwegii i Finlandii. Niektóre z pierwszych nart były krótkie i szerokie, przypominając bardziej rakiety śnieżne niż nowoczesne narty.

Jednym słowem, Andrzej Duda przetrwałby bez problemu w razie ataku zimy wszechczasów!

Ta modlitwa służy duchowej mądrości. Warto poznać jej słowa, by mądrość gościła w naszym życiu na co dzień

Zerknuj: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń