Małgonia z rodziną wlasnie wrocila z gorących wakacji w Meksyku. Nie zdążyła jeszcze na dobre zaaklimatyzować się w kraju, a już musiała zmierzyć się z hejtem. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Ich zdaniem Gonia jest odrealniona. To musiało popsuć jej humor na dobre.

Pod najnowszym postem Małgorzaty Rozenek zawrzało! Celebrytka wdała się w potyczki słowne z internautami! Było gorąco.

Gosia postanowiła wtorek spędzić na sportowo. Zachęciła więc swoich obserwatorów do poświęcenia kilkunastu minut na jogę, która ma pozytywny wpływ na ciało i umysł. Niestety kpbiety nie byly zainteresowane treningiem. Jak napisała celebrytka wysiłek fizyczny nic nie kosztuje. Można pójść na spacer, poćwiczyć w domu albo wyjść pobiegać. Warto także zacząć świadomie się odżywiać.

Kobiety, ktora wyraznie czują się z jakiegoś powodu źle, postanowił wylać żale na Gosi. Jak czytamy w jednym z komentarzy, “normalna” kobieta nie ma w ciągu doby dla siebie ani chwili. Jak napisała internautka jej doba zaczyna się o 6 a kończy o 21. W tym czasie musi zajac sie dziecmi i pracować. Na nic innego nie ma czasu ani siły.

Na odpowiedź Gosi nie trzeba bylo dlugo czekac. Celebrytka streściła swój plan dnia, który naprawdę jest napięty a na koniec napisała, że dla lenistwa nie ma wymówek.