37-letnia księżna Cambridge ma już pełne ręce roboty z sześcioletnim księciem Jerzym, czteroletnią księżniczką Charlotte i rocznym księciem Ludwikiem, ale może dodać do tej gromadki jeszcze kogoś.

Pięcioletnia Charlotte lubi być księżniczką. Już zakłada zabawkowe tiary. Książę Jerzy, którego przyjaciel rodziny nazywał „wesołym małym człowiekiem”, kochał Króla Lwa i Legosa, gdy miał sześć lat.

Ale teraz ma siedem lat i może z wieloma rzeczami radzić sobie sama. Dwuletni książę Louis nie rozpoczął jeszcze przedszkola z powodu pandemii COVID-19, ale wkrótce ma to zrobić.

Przynajmniej kiedy troje dzieci księcia Williama i księżnej Kate zostaje w domu, mają czwartego członka rodziny do zabawy: nowego szczeniaka cocker spaniela.

Mała suczka pojawiła się w ich domu, zanim zmarł poprzedni pies.

Obecnie zagraniczne media rozpisują się, o cudownej nowinie Meghan i Harrego, o tym, że spodziewają się drugiego dziecka.

Kate usilnie próbowała nakłonić Williama, by zaczęli starania o kolejne dziecko. W końcu książę uległ... Ku radości kochającej żony, postanowił odważnie wejść w ponowne ojcostwo, pieluszki, nieprzespane noce i ogrom miłości.

Czy to dlatego Kate tak pragnie ponownie zajść w ciążę?

Jak informował portal "Życie PL": MICHAŁ SZPAK PORWAŁ WIDZÓW PODCZAS WALENTYNKOWEGO KONCERTU W TELEWIZJI. MAŁY DROBIAZG W JEGO STYLIZACJI POWIEDZIAŁ WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Portal "Życie PL" pisał również: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O LECHU WAŁĘSIE! BYŁY PREZYDENT ZAMIEŚCIŁ PEŁEN ROZPACZY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. CZY WYMAGA PILNYCH BADAŃ