Mama powiedziała mi, że nie może nic z tym zrobić. Po prostu zatrzymała się i nie reagowała na żadne działania. Potem nie miała innego wyjścia, jak tylko otworzyć drzwi, a następnie spuścić z nich wodę i ponownie wyprać rzeczy.

Potem zaczęła szukać nowej pralki w Internecie, ale ceny na nich były gryzące. I tego samego dnia moja siostra dzwoni do niej i mówi, że matka jej męża podarowała im nową pralkę!

Wow! Co za zbieg okoliczności!

Tak, ja też jestem zaskoczona! Mimo że jej poprzednia pralka była nadal bardzo dobra. Tamta pralka miała najwyżej dwa lata. I była to dobra firma.

Ale oczywiście nowa pralka jest znacznie lepsza. Okazało się, że nowa pralka powinna być przywieziona w ciągu jednego dnia, a moja siostra nie wiedziała, gdzie powinna umieścić poprzednią. Myślała o wystawieniu ogłoszenia na sprzedaż, ale się bała.

I wtedy zaproponowała matce, że sprzeda jej pralkę. Mama się zgodziła i była z tego powodu bardzo szczęśliwa. I myślę, że moja siostra źle zrobiła!

Sprzedając pralkę matce za pieniądze, biorąc pod uwagę możliwości ich rodziny! To hańba, szczerze mówiąc! Myślę, że powinna była po prostu oddać pralkę w prezencie.

Pralka, która się zepsuła, była stara. Działała zbyt źle przez ostatnie kilka miesięcy, mama oddawała ją do naprawy więcej niż raz.

I tym razem fachowiec powiedział jej, że czas kupić nową pralkę, więc powiedział, że ta już się zepsuła. Wcześniej mówił jej to samo, ale z jakiegoś powodu mama odkładała zakup nowej pralki na później.

Mama oczywiście była przeszczęśliwa, ale Weronika czuła się nieswojo. W pewnym sensie nawet wstydziła się za siostrę.

"Wtedy zadzwoniłam do siostry" - mówi Weronika

Powiedziałam jej: Nie możesz przeżyć bez tych pieniędzy? Wtedy powiedziała mi, że to nie moja sprawa i rozłączyła się.