Niemal wszyscy Polacy od pewnego czasu odczuwają coraz mocniej w swoich portfelach skutki wzrosru cen gazu i prądu. Wysokość podwyżek za źródła ciepła i energii jest tak duża, że większość z nas dosłownie łapie się za głowy i zastanawia, jak przetrwamy nadchodzącą zimę. Okazuje się, że są miejscowości, w których skok cen jest dosłownie niebotyczny!

Jak informuje serwis O2, takim przykładem jest miejscowość Jastrowie w województwie wielkopolskim. Tu opłaty za ogrzewanie mieszkań wzrośnie aż o kilkaset procent. Mieszkańcy sa przerażeni tą sytuacją! Podwyżka jest po prostu gigantyczna.

Astronomiczna podwyżka cen ciepła w całym kraju. Są miejscowości w Polsce, których mieszkańvcy zapłacą za ogrzewanie o 600 procent więcej!

Nie da sie ukryć, że poziom cen gazu osiągnął niemal astronomiczną wysokość i choć wszyscy spodziewaliśmy się podwyżek to ich skala powaliła wielu na kolana. W dramatycznej sytuacji są mieszkańcy Jastrowia w powiecie złotowskim (Wielkopolska).

Jak poinformował Zakład Energetyki Cieplnej i Usług Komunalnych, juz od 1 grudnia mieszkańcy musza się spodziewać wzrostu opłat za ogrzewanie. I to nie o kilka czy kilkanaście złotych. Podwyżka wyniesie 600 procent!

Prezes Grzegorz Białas wyjaśnił mediom, że skok cen został wywołany wzrostem cen od dostawy gazu służącego do ogrzewania domów. Szef Zakładu Energetyki Cieplnej i Usług Komunalnych zdecydował się też skrytykować rząd za brak właściwej reakcji na sytuację na rynku energetycznym w Polsce.

- Wszyscy będą do nas mieli pretensje, ale to nie my jesteśmy adresatem owych pretensji. Adresatem jest państwo - wyjaśnił w rozmowie z portalem Asta24.

Kaloryfer/Youtube @ForumWiedzy

Jak informował portal "Życie Polska": MEDIA OBIEGŁY NOWE INFORMACJE O SYTUACJI U KRÓLIKOWSKICH! JOANNA OPOZDA ZDRADZIŁA, JAK CZUJE SIĘ W CIĄŻY. ANTONI WYJECHAŁ Z KRAJU KRĘCIĆ NOWY PROGRAM

Przypomnij sobie: MARTA LEMPART UPOMNIANA PRZEZ „PANIĄ SPRZĄTAJĄCĄ” PODCZAS PROTESTÓW. KOBIETA SZYBKO STAŁA SIĘ BOHATERKĄ W INTERNECIE. POSTANOWIŁA NIE PRZYJĄĆ PREZENTU

Portal "Życie Polska" pisał również: JUREK OWSIAK W OSTRYCH SŁOWACH O DZIAŁANIACH MINISTRA PIS. SZEF WOŚP WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O DUŻYM ZAMIESZANIU Z WIELKĄ DEZAPROBATĄ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TELEWIZJA POLSKA OFICJALNIE OGŁOSIŁA SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ 2021. WYDAŁO SIĘ, W KTÓRYM MIEŚCIE ODBĘDZIE SIĘ IMPREZA. WIELU MIESZKAŃCÓW JEJ NIE CHCE