Choć w domu Żebrowskich zapanowała wielka radość z powodu pojawienia się na świecie nowego członka, czyli małego Feliksa, trzeciego syna Michała Żebrowskiego i jego żony Aleksandry (para ma już 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka) to nie da się ukryć, że nie jest to łatwy czas dla nich.

Michał Żebrowski może się teraz w niemal stu procentach skupić na byciu ojcem, gdyż z powodu pandemii ma znacznie mniej obowiązków zawodowych.

Aktor niedawno zawiesił dalsze granie doktora Andrzeja Falkowicza w serialu „Na dobre i na złe”, a dodatkowo należący do niego Teatr 6 Piętro pozostaje zamknięty od chwili lockdownu. Dlaczego?

– Gdyby go otworzył i stosował się do wszystkich obostrzeń, czyli zapełniał widownię tylko w 50 procentach, do każdego spektaklu musiałby dopłacać kilkanaście tysięcy złotych. Postanowił więc zrobić sobie dłuższy urlop tacierzyński i poświęcić ten czas rodzinie - tłumaczy w rozmowie z pismem "Rewia" znajoma pary, cytowana przez Pomponik.

Michał Żebrowski na tacierzyńskim, teatr należący do aktora pozostaje zamknięty. Co dalej z jego karierą?

Choć Teatr 6 Piętro ma obecnie problemy związane z epidemią koronawirusa to Michał Żebrowski nie traci energii i optymizmu. Co istotne, postanowił zawiesić na rok karierę zawodową, co oznacza, że nie będzie pojawiał się w nowych odcinkach „Na dobre i na złe”. Ma jednak nadzieję, że obecna sytuacja nie wpłynie znacząco na finanse rodziny i uda się utrzymać z budżetem na plus.

Znacząco pomaga w tym prowadzony przez Olę Żebrowską internetowy sklep z akcesoriami dla dzieci i mam, który prowadzi sprzedaż na całym świecie. Dziś w interesie pomaga również i sam aktor.

fot. Instagram

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI