Taka miłość praktycznie się nie zdarza, była niczym z bajki. Nie da się ukryć, że Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak swoim związkiem niemal nieustannie elektryzowali polski show-biznes i oboje odnosili spore sukcesy na polu zawodowym.

Wydawało się, że nic nie zmąci uczucia łączącego tę parę, jednak stało się inaczej. Tragedia, jaka wydarzyła się na jeziorze Kisajno w sierpniu ubiegłego roku i nagła ogromna strata, jakiej doświadczyła Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła jej życie na zawsze.

Para miała przed sobą całe życie, potężną liczbę wspólnych planów do zrealizowania, jednak śmierć producenta filmowego w dramatycznych okolicznościach odcięła to wszystko w ciągu chwili.

Dziś Agnieszka Woźniak-Starak próbuje odbudować swoje życie po niewyobrażalnej stracie. Okazuje się, że tuż po ślubie otrzymała od ukochanego męża wyjątkowy prezent. Dziś chce zapomnieć i zamierza sprzedać go za naprawdę niewielkie pieniądze! O co chodzi? O dworek pod Kętrzynem!

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dom, który dostała od zmarłego męża tuż po ślubie!

Czy w ten sposób Agnieszka Woźniak-Starak chce odciąć przeszłość? Tego nie wiadomo, jednak posiadłość o wielkości ponad 800 m kw wraz z potężną działką trafiła na sprzedaż.

Chodzi o dwór w Stachowiźnie na Mazurach. Pałac powstał w połowie XIX wieku i już wówczas miał instalację elektryczną. To połączenie stylów neorenesansowego i neogotyckiego, a wokół można było podziwiać piękny sad. Należał do rodziny Ahlmann, jednak po II wojnie wielki majątek stał się częścią PGR-u.

Dom popadł w ruinę, a dawną świetność chcieli mu przywrócić właśnie Starakowie. Tak się nie stało, wszystko przekreśliła śmierć Piotra.

Dwór posiada wodę z sieci, kanalizację i prąd. Jest tak duży, że nadaje się pod zabudowę użytkową – hotel wraz z restauracją, czy SPA. Okolica jest bogata historycznie – blisko stąd do Świętej Lipki, Wilczego Szańca i nad wielkie jeziora.

Co ciekawe, dziennikarka sprzedaje go jedynie za 300 tysięcy złotych! Dlaczego? Wiele osób chciałoby go kupić, ale jako zabytek dwór podlega pod konserwatora zabytków, co powoduje liczne problemy przy renowacjach i remontach. Wszystko trzeba bowiem uzgadniać – tłumaczą mieszkańcy wsi „Super Expressowi”.

fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI