"Dzień dobry TVN" z niedawnych czasów jest pod wpływem wielkich zawirowań. Na stacji ciągle pozostają jednak najbardziej ulubiona przez fanów show para prowadzących.

"Dzień dobry TVN" przeżyło fale odejścia przez dziennikarzy. Zwrócimy uwagę, że w trakcie kariery śniadaniowej zrezygnowali m.in. Kinga Rusin, Magdalena Mołek, Marcin Meller czy Piotr Kraśko. Ze sytuacji skomplikowanej prywatny nadawca, jak się zdaje, wyszedł jednak suchą stopą. Na zamianę pary Rusin – Kraśko TVN zdecydował na duet z kobiet, dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak oraz znana z "Rozmów w toku" Ewa Drzyzga. Na stacji zostają mimo wszystko najbardziej ulubione przez widzów prowadzący, a zatem Marcin Prokop i Dorota Wellman. Raczej wszyscy już zapamiętali, czym się zajmowali kiedyś ulubieńcy ze śniadaniowego show TVN.

Marcin Prokop i Dorota Wellman


Gwiazdy "Dzień dobry TVN" w "Pytaniu na śniadanie"
Mało kto pamięta, że jakiś czas temu prezenterzy prowadzili śniadaniowe show konkurencyjnego nadawcy. Jeszcze w 2007 roku Prokop i Wellman byli znane z "Pytania na śniadanie" TVP. Do rezygnacji prowadzących z Telewizji Polskiej przed laty nawiązała szefowa show Alicja Resich-Modlińska, której wypowiedź przytaczał portal Pudelek.pl.
– Poinformowano mnie, że para, pod którą ustawialiśmy grafik, zrezygnowała z pracy w "Pytaniu na śniadanie". Przyjęłam tę wiadomość ze smutkiem, nie tylko z powodu trudności organizacyjnych, ale też ze względu na naszą wieloletnią przyjaźń – zauważyła Resich-Modlińska.
"Dorota i Marcin to nie pierwsze gwiazdy, które odchodzą z TVP do TVN. Przed nimi umowę ze stacją Waltera podpisali: Monika Olejnik, Kamil Durczok czy Tomasz Lis. Czemu tyle osób przechodzi do TVN-u, który ma mniejszą oglądalność niż TVP? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to zapewne chodzi o pieniądze. TVN jest stacją prywatną i płaci lepiej niż Telewizja Publiczna", poinformował trzynaście lat temu Pudelek.

Kilka dni wcześniej serwis internetowy znanej śniadaniówki podzielił się popularnością pary, zwracając uwagę, że jest to "duet idealny". – My niczego nie udajemy. Nam się trudno rozstać po programie, mam tysiąc wspólnych tematów, wspieramy się, przyjaźnimy poza programem – powiedziała Dorota Wellman. – Tu nie ma żadnego czary mary. Po prostu prawdziwa relacja między dwojgiem ludzi to podstawa. Jeśli zbudujesz parę na zasadzie sztucznych relacji, bo ktoś wymyślił, że ten z tym będzie dobrze pasował, to nie zawsze to, co sprawdza się w założeniach, gra w rzeczywistości.

Jak informował portal "Życie PL": IMGW wydało ostrzeżenia. Pogoda może być niebezpieczna. Czego należy się spodziewać