Marta Manowska i nowe uczestniczące rozpoczęli kolejną edycje randkowego programu TVP z przytupem.

Rolnik szuka żony od lat jest jednym z najbardziej popularnych show TVP. Randkowy program Telewizji Polskiej nie osiągnął takich dobrych wyników, chociaż jakiś czas temu gwarantowali jego producenci, to większość uczestników pocieszyli się popularnością nieco dłużej po skończeniu emisji danego sezonu. Dlatego nie dziwi, że chętnych wziąć udział jest mnóstwo.
13 września, w niedzielę show Rolnik szuka żony oficjalnie wkroczył w kolejny, siódmy sezon. Kiedyś w programie mogliśmy zobaczyć pełną mapę osobowości, które otrzymywały (albo naprzeciw) sympatie widzów. Tak się wydaje, że podobnie okaże się teraz, a po wspomnieniach tego, co już się zdarzało, Marta Manowska wybrała się razem z listami do nowych uczestników.

Pierwszą z ekipy szczęśliwców okazała się rolniczka Magda, która rozwiodła się ze zdradzającym ją partnerem. Chociaż w jej życiu osobistym wystarczyło ciężkich chwili, to tym razem pocieszy się napisanym, bo otrzymała aż 386 listów, czym osiągnęła rekord za cały czas programu. Jasne, że nie każdy nadawca ją przyjemnie pocieszył, ale na pewno miała z czego wybierać.

View this post on Instagram

Jako pierwszą odwiedzamy Magdę!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jeden z kandydatów, którego zauważyli media, był 66-letni Józef. Pan na początku daję gwarancje, że "szuka kobiety do życia, a nie tylko do łóżka", przy czym zaznaczył o swoim zamiłowaniu do "kochania i całowania". Do tego był bardzo wybredny i zrezygnował z wielu kandydatek z powodu ich wyglądu i wieku. Stwierdził, że jest w poszukiwaniu kobiety, która będzie młodziej od niego minimum o 10 lat.

Jestem wzrokowcem. Pierwsze, na co patrzę, to wygląd kobiety - stwierdził jurny 66-latek, który, z uwagi na komentarze na oficjalnym profilu show, dopóki niekoniecznie spodobał się widzom.

Jak informował portal "Życie PL": Premier Mateusz Morawiecki wystąpił z niesamowicie ważnym apelem. Każdy Polak powinien się z nim zapoznać

Przypomnij sobie: Dziś w niektórych regionach naszego kraju pogoda może być niebezpieczna. Mieszkańcy, których części Polski powinni uważać

Portal "Życie PL" pisał również: Polacy muszą przygotować się na kolejne wydatki? Minister finansów wyjawił, czy i kiedy zostaną wprowadzone nowe podatki