Michał bardzo lubię podróżować i ćwiczenia sportowe, również jak i ona. Razem z nim pójdzie i w ogień i w wodę. Przyjaciele Anity Werner są zdania, że ślub to jedynie pytanie czasu. Właśnie dużo wskazuje, że tak jest naprawdę.
"Całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać" - powiedziała jakiś czas temu w wywiadzie.
Właśnie takiego partnera Anita Werner (42 l.) spotkała.
Z Michałem Kołodziejczykiem (39 l.) poznały się bardzo dawno, jednak tylko rok temu ona, dziennikarka wiadomości, i on, dziennikarz sportowy, poczuli coś więcej.
Długo minęło, żeby ponownie przygotować się na związek. Osiem lat temu zmarł w Afryce uwielbiony Anity - podróżnik Kacper Godycki-Ćwirko (†35 l.).
Pomimo tego że nie mieli ślubu, czuła się jak wdowa. Nie mogła przewidzieć, że pokocha kogoś, a tym więcej, że pozna człowieka, który będzie razem z nią dzielił hobby. Z Michałem podróżowali już nie małą część świata.

View this post on Instagram

Tak wyglądamy podczas przerwy w pracy😉 Plaża w Tel Awiwie była dla nas tylko miłym przystankiem między spotkaniami. Izrael był jednym z sześciu krajów, w których sprawdzaliśmy jak futbol tłumaczy świat. Piłka nożna stała się tam narzędziem społecznej komunikacji. Uniwersalnego języka piłki uczą się nawet dzieci dwóch skonfliktowanych stron. „Zwykle to Żydzi goszczą Palestyńczyków, bo droga w drugą stronę jest zamknięta. I jest tak: w jednym rogu boiska siedzą Żydzi, a w drugim drużyna arabska. I jest cisza. Gdy Palestyńczycy wychodzą z autobusu, Żydzi patrzą na nich bardzo podejrzliwie, a poza tym się ich boją. Żydowskie dzieci myślą, że palestyńskie dzieci mają długie brody.” To tylko mały fragment , ale już dziś na stronie internetowej www.mecztopretekst.wsqn.pl czeka na Was kolejny kawałek tego, co w Izraelu zrobiliśmy. Link znajdziecie w bio. Szczegóły także w stories😉 Premiera naszej książki już 14 października! Mam nadzieję, że Wam się spodoba!😉 #mecztopretekst #książka #izrael #israel #futbol #wojna #polityka #michalkolodziejczyk #zM #najlepiej #premiera #newproject #staytuned @wydawnictwosqn @labotigapl

A post shared by Anita Werner (@anita_werner_official) on

W poszukiwaniu materiałów do wspólnej książki, objechali niebezpieczne tereny Irlandii Północnej, Kosowa, Bośni i Hercegowiny. W tych chwilach pojawiło się ich uczucie.
"Ostatni rok razem także w pracy. Coś z tego będzie" - potwierdziła na swoim profilu na Instagramie Anita.
I już startowały z Michałem promocję prognozowanej w październiku książki "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Ślub zgodnie ze zdaniem przyjaciół pary to tylko pytanie czasu. Anita czuję się szczęśliwą, a ostatnio nawet żartując zapaliła atmosferę wokół swego związku.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy razem na zdjęciu mieli tyle biżuterii. I to nie na mojej dłoni" - podpisała, udostępniając zdjęcie, na którym Michał obok sygnetu ma na palcu obrączkę.
Możliwe, że chciała, aby zrozumiał, że przyszedł czas pomyśleć o zaręczynach.

Przypomnij sobie: Dziś w niektórych regionach naszego kraju pogoda może być niebezpieczna. Mieszkańcy, których części Polski powinni uważać

Portal "Życie PL" pisał również: Polacy muszą przygotować się na kolejne wydatki? Minister finansów wyjawił, czy i kiedy zostaną wprowadzone nowe podatki