Materiał wideo trafił do Internetu, a użytkownicy sieci nie kryją oburzenia. Tylko cud sprawił, że dziecku nic się nie stało i zostało uratowane przez zdumionych pasażerów promu wycieczkowego Salaminomachos. Dziewczynka dryfowała na dmuchanym jednorożcu po falach Morza Jońskiego niedaleko greckiej wyspy Andirio. Wszyscy zachodzą w głowę, jak mogło do tego dojść?

Trzylatka na pełnym greckim morzu płynęła na dmuchanym jednorożcu! Dziecko uratowali przerażeni pasażerowie promu!

Jeden z przebywających na promie pasażerów nagrał zdumiewające i mrożące krew w żyłach zdarzenie, a wideo trafiło do Internetu, niemal od razu zdobywając popularność, która z pewnością – i słusznie – nie przysłuży się rodzicom dziewczynki.

Na nagraniu widać, jak samotna trzylatka płynie na sporym, jak na jej rozmiary, dmuchanym jednorożcu na cieśnienie Rio-Andirio. Sytuacja miała miejsce 22 sierpnia w Zatoce Korynckiej. Turyści od razu zaalarmowali obsługę promu, która natychmiast rzuciła się na ratunek trzyletniej dziewczynce.

Gdy tylko dmuchaniec z dzieckiem przybliżył się do statku, na szyję jednorożca zarzucono linię i dziewczynka została przyciągnięta na pokład. Prom został zawrócony do brzegu, gdzie dziecko uzyskało niezbędną pomoc. Szczęśliwie, nic poważnego się nie stało!

Jak informuje „Fakt”, na bazie ustaleń loklanej gazety „Ethnos”, najpewniej dziewczynkę porwały podczas zabawy na plaży prądy morskie. Przeraża jednak to, że nikt nie zainteresował się tym, co dzieje się z dzieckiem, nie zauważył wcześniej dryfującego dmuchanego jednorożca, a także powstaje pytanie – gdzie byli rodzice dziecka?

Sprawą ma zająć się policja, a opiekunowie dziewczynki mogą usłyszeć poważne zarzury. Aż strach pomyśleć, co mogło się stać!

Jak informował portal "Wiesz": KIEPSKA INFORMACJA DLA RODZICÓW OBAWIAJĄCYCH SIĘ POSŁANIA DZIECI DO SZKOŁY OD 1 WRZEŚNIA! MOŻNA DOSTAĆ GRZYWNĘ, A UCZEŃ I TAK TRAFI DO ŁAWKI

Przypomnij sobie: JAK PRAWIDŁOWO I BEZ USZKODZEŃ WYCZYŚCIĆ FUGI? NACZELNY PROBLEM W ŁAZIENCE I KUCHNI JUŻ NIE BĘDZIE SPĘDZAŁ SNU Z POWIEK

Portal "Wiesz" pisał również: POLSKIE WŁADZE ZAPOWIADAJĄ ZMIANY W PROGRAMIE MIESZKANIE PLUS. MAJĄ ONE UŁATWIĆ ŻYCIE MŁODYM „KTÓRZY NIE CHCĄ BYĆ ZNIEWOLENI PRZEZ KREDYT”