Gdy Beata Tadla zaledwie kilkanaście dni temu ogłosiła na Facebooku, że jest zaręczona to wszyscy doznali szoku. Raptem kilka miesięcy wcześniej rozstała się z byłym partnerem. Jednak serce nie sługa i dziennikarka znów jest szczęśliwie zakochana.

Jak dowiedziały się media, tajemniczy ukochany Beaty Tadli ma na imię Michał, ale dziennikarka – nauczona już doświadczeniem m.in. związku z Jarosławem Kretem – milczy na temat nowej relacji i nie chce się nią dzielić z mediami. Jednak im bardziej ją ukrywa, tym mocniej media próbują dociec, jak wygląda życie uczuciowe gwiazdy.

Beata Tadla zaręczona, przypadkowo pokazała pierścionek!

Jak przekonuje „twoje Imperium”, Beata Tadla, zwyciężczyni „Tańca z Gwiazdami” myśli już o ślubie! Jak na pytanie serwisu Plejada, Beata Tadla milczy na temat rychłego zamążpójścia. Drażni ją zainteresowanie mediów tą sprawą.

– Media bardzo się interesują tym tematem, ale ja nie chcę zbyt wiele zdradzać, ani komentować. Właśnie się zameldowałam w Międzyzdrojach i odpoczywam. Moje zdjęcie niech będzie komentarzem – wyjaśniła dziennikarka.

Na tej fotografii można zobaczyć, jak wygląda pierścionek zaręczynowy dziennikarki. Choć gwiazda konsekwentnie nie komentuje swojego życia uczuciowego to postanowiła opublikować zdjęcie, na którym dość wyraźnie można zobaczyć jak wygląda błyskotka na jej palcu.

Post został opisany hastagami #miłość i #szczęście. Wciąż jednak nie wiadomo, kim tak naprawdę jest partner Beaty Tadli, który już wkrótce może zostać jej mężem!

Beata Tadla była mężatką dwa razy, jest mamą 19-letniego Jana. Po rozwodzie z dziennikarzem Radosławem Kietlińskim, przez pięć lat była związana z Jarosławem Kretem.

fot. Instagram @beatatadla

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI