Dorota Wellman i Marcin Prokop to duet, który od lat zachwyca widzów "Dzień Dobry TVN". Ich naturalność, poczucie humoru i świetna chemia między nimi sprawiają, że poranki z tą parą są przyjemniejsze. Ale czy wiedzieliście, że łączy ich nie tylko zawodowa relacja, ale również prawdziwa przyjaźń?


W ostatnim czasie Dorota Wellman w podcaście Agnieszki Woźniak-Starak zdradziła nieco na temat swojej relacji z Marcinem Prokopem. Okazuje się, że dziennikarze darzą się ogromnym szacunkiem i zaufaniem, a ich więź wykracza daleko poza granice studia.


Wellman przyznała, że zdarzają się momenty, kiedy ma ochotę napisać do Prokopa, by sprawdzić, czy wszystko u niego w porządku. I wtedy, ku jej zdziwieniu, dostaje od niego SMS-a z pytaniem "Żyjesz?". To pokazuje, jak silna jest między nimi więź i jak dobrze się rozumieją.


Prezenterka dodała, że tęskni za Marcinem podczas dłuższych przerw, ponieważ regularnie rozmawiają ze sobą o życiu prywatnym, zawodowym i podejmowanych decyzjach. Wellman docenia to, że ma w Prokopie kogoś, komu może zaufać i z kim może szczerze porozmawiać.