Ich życie zmieniło się, gdy Aleksander spotkał swojego dawnego kolegę ze szkoły, Szymona, który był oczywiście bogatszy.

Szymon zaproponował Aleksandrowi lukratywną pracę, którą ten chętnie przyjął. Jego życie zmieniło się diametralnie.

Pieniądze napływały, ale Aleksander był zawsze nieobecny. Natalia czuła się niekomfortowo z powodu jego późnych spotkań biznesowych i spotkań towarzyskich z innymi kobietami w pracy.

Kiedy powiedziała o tym mężowi, ten odparł:

"Praca to praca. Co jest złego w tym, że chcesz mieć wystarczająco dużo pieniędzy?"

Pewnego wieczoru przyprowadził Angelę do domu i ogłosił, że rozwodzi się z Natalią i żeni się z nią. Wyrzucił Natalię i ich córkę z domu, zatrzymując ich mieszkanie i samochód.

Natalia przeprowadziła się do domu, który odziedziczyła w wiosce i początkowo mieszkała w ruinie, utrzymując się z córką ze swoich oszczędności.

Natalia stopniowo zbudowała małe gospodarstwo domowe. Wymieniła swój nowy samochód na lepszy dom i pick-upa od sąsiada.

W końcu jej gospodarstwo rozrosło się do tego stopnia, że była w stanie zatrudnić pomocników i zarejestrować je jako oficjalną firmę, a jej córka pojawiła się na logo marki swojej mamy.

W międzyczasie Aleksander stracił pracę i żonę. Kiedy usłyszał o dobrze prosperującym biznesie Natalii, pewnego dnia przyjechał do niej.

Ona, teraz pewna siebie właścicielka firmy, dała jasno do zrozumienia, że go nie potrzebuje i nie chce go z powrotem w swoim życiu.

Aleksander odszedł, zdając sobie sprawę, że więcej stracił, niż zyskał. Natalia stała się silniejsza i bardziej niezależna, a w jej życiu nie ma miejsca dla zdrajcy.