Już wkrótce na kanale Polsat zobaczymy premierę nowej serii długo oczekiwanego "Tańcząc z gwiazdami". Skład tego roku robi duże wrażenie.

Wśród gwiazd, które zobaczymy na scenie, znajdą się: Maciej Musiał, Maffashion, Dagmara Kaźmierska, Roksana Węgiel oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Po wielu latach do programu wrócił także Marcin Hakiel, tym razem jako trener. A co z pozostałymi sędziami? Do odnowionej grupy dołączył Rafał Maserak, który w jednym z wywiadów podzielił się, jaką postawę przyjmie jako oceniający.

Rafał Maserak o swojej nowej funkcji w "Tańcząc z gwiazdami": Będę jednak surowy

Podczas rozmowy z Mateuszem Ptaszyńskim z Radia Zet, Maserak wyjawił swoje zamiary jako sędzia.

- Wszyscy mnie pytają, czy będę łagodny, czy surowszy. Odpowiadam, że będę łagodny, ale teraz wam powiem, że postanowiłem być surowy, aby to wszyscy zobaczyli. Zawsze mnie krytykowano, więc teraz ja również będę mógł krytykować - powiedział żartobliwie.

Źródło: youtube

Maserak jest uznawany za jednego z najbardziej zdolnych tancerzy. Jedno jest pewne, zamierza bardzo profesjonalnie podchodzić do swojej roli sędziego.

Rafał Maserak o poprzednich edycjach "Tańcząc z gwiazdami". Wskazuje błędy sędziów

Tancerz podzielił się również swoimi przemyśleniami na temat poprzednich serii programu. Jego zdaniem, nie wszyscy sędziowie rozumieli swoje zadanie.

Źródło: youtube

- Zawsze irytowało mnie w ocenach sędziowskich, że krytykowali tancerzy. Nie powinno się tak robić. W tym programie liczą się gwiazdy. To my je szkolimy, uczymy, wkładamy w to całe serce, aby zaprezentowały się jak najlepiej. A nagle sędzia tańca mówi: "Hej, Maserak, źle tańczysz". To już przesada… To widzowie mają nas oceniać. Kiedy zapytano przyszłego sędziego, czy każdy może zostać tancerzem, odpowiedział krótko: - Tak. Jest wiele przykładów na to, że ciężka praca przynosi efekty. I dużo ciężkiej pracy może się przełożyć na to, że ktoś stanie się świetnym tancerzem.

A co wy sądzicie o angażu Maseraka w nowej serii "Tańcząc z gwiazdami"?