Jak informuje serwis Jastrząb Post, na światło dzienne wyszły najnowsze informacje o Magdalenie Ogórek. Nastąpiła wielka zmiana w jej prywatnym życiu, o której przez długi czas nie chciała informować. Co się stało? Nie są to przyjemne wieści.

Okazuje się bowiem, że Magdalena Ogórek wzięła rozwód! Dziennikarka TVP niedawno rozstała się z programem „W kontrze” współprowadzonym z Jarosławem Jakimowiczem. Zmiany w życiu zawodowym to nie jedyne trudne momenty w jej obecnym życiu.

Magdalena Ogórek po rozwodzie. Dziennikarka miesiącami ukrywała rozstanie z mężem. Dlaczego do tego doszło?

Plotki o rozstaniu Magdaleny Ogórek pojawiły się już w ubiegłym roku. Dziennikarka była przez kilkanaście lat związana z Piotrem M., byłym posłem z ramienia SLD, a także rektorem Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie. Para ma wspólnie 17-letnią córkę Magdę.

O eks mężu Ogórek w mediach głośno zrobiło się w lipcu ubiegłego roku, gdy zatrzymała go policja, a prokuratura postawiła łącznie pięć zarzutów. Został oskarżony o m.in. wyłudzenie 2,5 mln złotych szkodząc osobie prywatnej, a także brak uregulowania składek na ubezpieczenie społeczne na kwotę ponad miliona złotych. Trafił do aresztu na 3 miesiące.

Związek Ogórek z jej eks mężem miał zakończyć się zasadniczo jeszcze przed tą sprawą. Para żyła w separacji przez kilka lat. Rok temu gwiazda TVP zdecydowała się wnieść o rozwód. Para czekała na wyznaczenie terminu rozprawy, a sąd rozwiązał ich małżeństwo w listopadzie 2021 roku. Wszystko zakończyło się bez orzekania o winie.

- Myślała, że rozwiedzie się najwcześniej w połowie tego roku. Na szczęście wyznaczono wcześniejszy termin. Jak na osobę, która dopiero co się rozwiodła, bardzo dobrze się trzyma. Jest uśmiechnięta i szczęśliwa – przekazał informator „Super Expressu”.

Magdalena Ogórek/YouTube @Magdalena Ogórek

Jak informował portal "Życie Polska": MINĘŁY DWA LATA, ODKĄD PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO NIE MA WŚRÓD NAS. WZRUSZAJĄCE WSPOMNIENIE O LUBIANYM AKTORZE. BLISKIM TRUDNO POGODZIĆ SIĘ Z JEGO BRAKIEM

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF RUTKOWSKI ZASKOCZYŁ POLAKÓW SWOIM WYZNANIEM. DETEKTYW STWIERDZIŁ, ŻE JEST GOTOWY DO WYJAZDU DO NASZEGO WSCHODNIEGO SĄSIADA. CO CHCE ZROBIĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEWIELE OSÓB WIE O TYM, JAK ŻYJE KRZYSZTOF PRUSIK, ZWYCIĘZCA 3. EDYCJI „THE VOICE SENIOR”. ARTYSTA MIESZKA NA BEMOWIE. ZAPROSIŁ KAMERY DO MIESZKANIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANTONI KRÓLIKOWSKI POSTANOWIŁ SKOMENTOWAĆ PLOTKI O ROZSTANIU Z JOANNĄ OPOZDĄ. WIADOMO JUŻ, JAK ODNIÓSŁ SIĘ DO REWELACJI O ROMANSIE. CO POWIEDZIAŁ