Książę Harry przyleciał do Londynu tylko na moment. W ciągu jednego dnia uroczyście odsłonił pomnik matki i… spotkał się ze swoją byłą dziewczyną!

Książę Harry znalazł czas na spotkanie z byłą dziewczyną

Podczas swojego krótkiego pobytu w Londynie Harry znalazl chwile na spotkanie ze swoją bylą dziewczyną. Jak mówią znajomi eks zakochanych, Harremu bardzo zależało na związku z dziewczyną, która po dwóch latach postanowiła z nim zerwac. Okazuje się, że Cressida nie chciała życia na świeczniku i bycia częścią królewskiej społeczności. Postanowiła więc zakonczyc zwiazek z Harry, co podobno bardzo złamało mu serce.

Para miala podobno spotkać się podczas pobytu Harry'ego w Londynie. Książę zjawił się w posiadłości Frogmore Cottage, która dzieli z kuzynką Eugenią. Eugenia i Cressid „Cressy” Bonas przyjaznią się.

-Zniknął na chwilę i nikt nie mógł go znaleźć przez kilka godzin – twierdzi informator – Plotka głosi, że poszedł do Cressy, aby uzyskać jakąś perspektywę. Zawsze cenił jej opinię – to taki fajny, spokojny duch. Prawdopodobnie nie jest to coś, o czym kiedykolwiek powiedziałby Meghan.

32-letnia Cressida jest juz po slubie. Kobieta wyszła za mąż za inwestora nieruchomości, Harry’ego Wentwortha-Stanleya.

Harry był już żonaty, kiedy Cressy szła do ołtarza, ale miał ukłucie tego, co mogło być, gdy zobaczył jej zdjęcia, które wyglądały tak uroczo.

To też może cię zainteresować: Gwiazda TVP została sama z maleńkim synkiem. Kto obecnie pomaga Idzie Nowakowskiej w opiece nad dzieckiem? Bez niej nie dałaby rady

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się radosną wiadomością z fanami. Świętuje cała rodzina popularnej pary. Wiadomo co to za okazja

O tym się mówi: Emeryci i renciści mogą liczyć na najwyższą waloryzację świadczeń w historii Polski? Seniorzy powinni się przygotować na duża podwyżkę w 2022 roku