Według królewskich wtajemniczonych 95-letnia monarchini chce, aby jej wnuk „popatrzył jej w oczy” i wyjaśnił wiele ataków, które on i jego żona, Meghan Markle, dokonali w ostatnich miesiącach na rodzinę królewską. „Królowa porzuciła swoją miękką babciną postawę i chce odpowiedzi od Harry'ego” – wyjaśnia wtajemniczony. „Tym razem nie skończy się na transmisji na Zoom z Meghan, ani nie wystarczy krótki tekst na rodzinnej grupie WhatsApp.

Czy Harry spotkał się w tajemnicy z królową?

To szansa Królowej, by spokojnie dojść do sedna wszystkiego. W szczególności królowa chce wiedzieć, dlaczego 36-letni Harry powiedział jej, że jego filmy dokumentalne na temat zdrowia psychicznego na Apple TV+, The Me You Can’t See, będą dotyczyły rannych weteranów wojennych, podczas gdy zamiast tego w dużej mierze obejmował Harry'ego narzekającego na jego „ bez kontaktu”.

Nie rozumie też, jak Harry i Meghan, 39 lat, mogli publicznie zniszczyć wszystko, co jest jej drogie, a potem odwrócić się i użyć jej osobistego przezwiska „Lilibet”, by nadać imię swojej nowo narodzonej córce.

„Harry robi się całkiem inny, kiedy spodziewa się gałązki oliwnej”, mówi wtajemniczony, dodając, że jest mało prawdopodobne, aby Harry zobaczył się ze swoją babcię sam na sam. „Królowa jest bystra i chce, aby był tam zaufany, neutralny świadek, na wypadek gdyby Harry pobiegł do mediów z "jednooką stroną historii", kiedy wróci do Kalifornii. – Najwyraźniej zaprosiła do siebie księcia Edwarda, ze względu na jego cierpliwość i neutralność. Reszta rodziny jest tak wściekła na Harry'ego, że królowa nie może obiecać, że nie wkroczy z kilkoma własnymi słowami – a to naprawdę odebrałoby Harry'emu odwagę do rozmów.

Od kiedy pogłoska o tajemnym spotkaniu trafiła do prasy uważa się, że Harry potajemnie wylądował na lotnisku Heathrow i zaszył się w Frogmore Cottage na terenie Windsoru, izolując się zgodnie z brytyjskimi przepisami dotyczącymi pandemii.

1 lipca dołączy do swojego brata, księcia Williama, aby odsłonić pomnik ich zmarłej mamy, księżnej Diany, w Zatopionym Ogrodzie Pałacu Kensington. To byłyby jej 60. urodziny. Młodszy brat Diany, Karol Spencer, również będzie obecny – ale książę Karol nie planuije swojej obecności na tej uroczystości.

O tym się mówi:Ogłoszenie jednego z lokatorów wywieszone na klatce schodowej zdziwiło resztę mieszkańców. Czytając to pukali się w głowę. O co chodzi

Zerknij: Karolina Gilon zaskoczyła swoją oryginalną stylizacją podczas SuperHit Festiwalu w Sopocie. Gwiazda wyglądała obłędnie