Każdego roku na całym świecie giną tysiące dzieci, a ich rodzice nie mogą zrobić nic oprócz czekania, aż ich pociechy cudem wrócą do domu. To samo wydarzyło się w życiu pewnej kobiety z Kalifornii.

W 1995 roku Maria Mancia, jak każdego dnia, wyszła rano do pracy. Po powrocie nie zastała jednak w domu swojego zaledwie rocznego synka. W tamtym momencie w życiu kobiety rozpoczął się prawdziwy dramat. Przez kolejne 21 lat stale próbowała odnaleźć zaginioną pociechę - wszystko jednak na darmo.

Kiedy lata później prawda o losach jej syna wyszła na jaw, Maria nie mogła uwierzyć w to co się wydarzyło...

Wzruszające spotkanie po latach

W wyniku wytężonego śledztwa okazało się, że za zaginięciem małego Steve'a stał... partner Marii, Valentino. Do tamtej pory żyli oni w trójkę w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych i wszystko w ich życiu układało się jak z bajki. Kobieta nie miała pojęcia, że jej ukochany mógłby wyrządzić jej tak wielką krzywdę...

Valentino pod nieobecność partnerki zabrał z domu wszystkie dokumenty, a nawet zdjęcia małego Steve'a i razem z maleństwem rozpłynął się w powietrzu. Przez ponad 20 lat policja i detektywi bezskutecznie próbowali odnaleźć chłopca. Przełom nastąpił w 2016 roku.

Pewnego dnia kobieta otrzymała zaskakujący telefon - przekazano jej, że odnaleziono młodzieńca, który może być synem Marii. Zrozpaczona matka bez wahania zdecydowała się na przeprowadzenie testów DNA. Również chłopak - ciekawy tego, czy rzeczywiście jest synem Marii - zgodził się na badania.

fot. YouTube/Missing Rescued Kids
fot. YouTube/Missing Rescued Kids

Wyniki testów okazały się dla kobiety wybawieniem - odnaleziony młodzieniec był jej synem! Kiedy po latach padli sobie w objęcia, Maria nie kryła swojego wzruszenia i łez, które chłopak ocierał jej z twarzy. Nie mogła uwierzyć, że po dwudziestu latach udało jej się znaleźć swoje dziecko.

Nagranie ze wzruszającego spotkania można zobaczyć tutaj.

Zobacz także: Czy ktoś pamięta Magdalenę Kłaczyńską? Kiedyś była znaną dziennikarką, a teraz wciąż jest związana z telewizją

Może cię zainteresować: Danuta Holecka wróciła do pracy? Zaskoczyła widzów ubiorem podczas wieczornego wydania "Wiadomości"

Pisaliśmy również o: Seniorzy mają szansę na otrzymanie kolejnego świadczenia. Rząd wyszedł z inicjatywą w stronę emerytów i rencistów. O czym mowa