Znany jasnowidz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Mężczyzna prowadzi kanał w serwisie YouTube, na którym to chętnie prowadzi relacje na żywo.

Ostatnio, jasnowidz zabrał głos w sprawie Mistrzostw Europy 2020. Zdaniem Jackowskiego, reprezentacja Polski nie będzie się miała czym pochwalić podczas Euro 2020.

Ostatni mecz Polaków, rozpalił w kibicach prawdziwe sportowe emocje. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję, która niestety może ugasić zapał kibiców.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak twierdzi Jackowski, Polacy nie popiszą się na mistrzostwach i prędko wrócą do domów. Najgorszy jednak będzie pierwszy mecz.

Powiem tak: kibice będą musieli się przygotować na bardzo wielkie emocje, które zafunduje im polska drużyna. Ale nie przez to, że będą szli jak taki walec, ale przez to, że w trakcie rozgrywek będzie bardzo dużo momentów dramatycznych, że ledwie, ledwie, ale pójdziemy dalej.

Mam wrażenie, że epopeja naszej drużyny skończy się, kiedy zostanie osiem zespołów w rozgrywkach, czyli ćwierćfinał. I wtedy uważam, że wszystko pryśnie, ale to i tak nie byłoby złe - powiedział Krzysztof Jackowski.

Ta przepowiednia może stać się dla Jackowskiego prawdziwym sprawdzianem. Jeżeli nasi piłkarze poradzą sobie na mistrzostwach Euro 2021 świetnie, kibice nie pozostawią na jasnowidzu suchej nitki.

Miejmy nadzieję, że sami piłkarze dowiedzieli się o tej czarnej wizji jasnowidza i z całych sił postarają się, aby przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego została tylko „pustym gadaniem”.

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To przemówienie Donalda Trumpa przejdzie do historii. Internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu i zabawnych przeróbek tej fotografii

Jak informował portal „Życie.news”: IMGW podało prognozę długoterminową na najbliższe miesiące letnie. Może być niebezpiecznie. Czego jeszcze trzeba się spodziewać

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Słowa Kate Middleton z okazji narodzin córki Meghan Markle zaskakują. Co powiedziała księżna i co z tego może wyniknąć

Sprawdź także ten artykuł: Mroczne sekrety i myśli to specjalność tych znaków zodiaku. Astrolodzy wskazują na kogo powinniśmy uważać i jakich znaków sygnałów wypatrywać