Jak donosi portal "Interia", pochodzący z Wielkiej Brytanii Noel i Sue Radfordowie stali się już jakiś czas temu medialnym fenomenem. Para doczekała się aż 22 dzieci. Pierwsze z nich przyszło na świat w 1989 roku ostatnie zaledwie rok temu. Wkrótce rodzina Radfordów znów się powiększy.

Wielodzietna rodzina Radfordów

Kamery dokumentują życie wielodzietnej rodziny Radfordów z Wielkiej Brytanii od 2012 roku. Noel i Sue połączyła podobna historia. Oboje zostali adoptowani w dzieciństwie, a podobne doświadczenia pomogły im szybko nawiązać nić porozumienia. Szybko się w sobie zakochali i postanowili wspólnie spędzić życie.

Wzięli ślub w 1992 roku, kiedy Noel miał 21 lat, a Sue zaledwie 17. Trzy lata wcześniej, w 1989 roku na świecie pojawił się ich pierwszy syn Christopher. Rodzina powiększała się o kolejne dzieci średnio w 2-3 letnich odstępach, a w ostatnich latach co rok. Radfordowie doczekali się 22 pociech.

Na świat przyszło 11 chłopców i tyle samo dziewczynek. Najstarszy jest wspominany już 32-letni Christopher, później kolejno 27-letnia Sophie, 25-letnia Chloe, 24-letni Jack, Daniel (22 lata), Luke (20-lat), Millie (19 lat), Katie (18 lat), James (17 lat), Ellie (16 lat), Aimee (14 lat), Josh (13 lat), Max (12 lat), Tillie (11 lat), Oscar (9 lat), Casper (8 lat), Alfie (zmarł tuż po porodzie w 2014 roku), Hallie (5 lat), Phoebe (4 lat), Archie (3 lata), Bonnie (2 lata) i Heidie (rok).

Klan Radfordów stale się powiększa o wnuki Noela i Sue. Na świecie jest już sześcioro z nich. Ich córka Sofie urodziła troje dzieci: Daisy, Ayprill i Leo. Christopher doczekał się dwójki dzieci Maisie-Paige i Jacoba. Millie urodziła kilka miesięcy temu Ophelię. Już niebawem na świecie pojawi się kolejny syn Christophera.

W czasie rodzinnych spotkań z pewnością Noel i Sue nie będą narzekali na samotność.

To też może cię zainteresować: Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie córki. Laura jest pociechą dla całej rodziny Martyniuków w tym trudnym dla nich czasie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ida Nowakowska została mamą! Wiadomo, jakiej płci jest dziecko i jak przebiegał poród

O tym się mówi: Bronisław Komorowski zdecyduje się na powrót do czynnej polityki? Były prezydent zaskoczył wszystkich. Gorzkie słowa pod adresem PO