Jak podaje portal "Goniec", pochodząca z Ameryki Brianne z otyłością zmagała się od dzieciństwa. Problem narastał z biegiem lat, kiedy przybywały jej kolejne kilogramy. Pewnego dnia waga wskazała ponad 300 kilogramów. To był dla Brianne przełomowy moment, postanowiła zmienić całe swoje życie. Przeszła spektakularną metamorfozę.

Zgubiła ponad 200 kilogramów

Brianna w krytycznym momencie osiągnęła wagę 317 kilogramów. Widząc tę wartość na wadze amerykanka postanowiła zmienić swój wygląd i zawalczyć o zdrowie. Postanowiła zgłosić się do programu "My 600-lb life". Szybko zdobyła sympatię widzów, których zachwyciła swoją metamorfozą.

Z problemem nadmiernych kilogramów zmagała się od dzieciństwa. Traumatyczne doświadczenie wpłynęło na jej kłopoty z odżywianiem. Jedzenie pomagało jej ukoić strach. Potem staki się sposobem na każdy problem i sytuację stresową. W wieku 15 lat Brianna ważyła 100 kilogramów. Po 5 latach przybyło kolejne 35 kg.

Brianna wyszła za mąż i choć mąż kochał ją taką, jaką jest wciąż rosnąca waga Brianny zaczęła być w końcu dla niego problemem. Aby uratować małżeństwo kobieta wzięła udział w programie, w którym specjaliści pomagają osobom z otyłością uporać się z problemem. Jednym z podstawowych elementów tej walki była operacja zmniejszenia żołądka.

Potem doszła zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej. W programie udało jej się zrzucić 173 kilogramy. Jednak nawet po jego zakończeniu nie zrezygnowała z walki. Nadal pozostaje pod opieką specjalistów. Teraz waga Brianny to 90 kg, ale kobieta nie zamierza na tym poprzestać.